VW Polo: Rádio a navigácia

 

Ste pripravený na koncert na želanie? V ponuke nájdete dve rádia a navigačný systém, pričom niektoré sú súčasťou sériovej výbavy a niektoré patria k doplnkovej výbave. Od seba sa líšia počtom reproduktorov, typom displeja a možnosťami pre pripojenie externých zdrojov.

Už základné rádio z celej ponuky je také flexibilné, že spĺňa najmodernejšie požiadavky. Pretože sériovo dodávaný systém "Composition Touch" disponuje 12,7 cm monochromatickým dotykovým displejom, slotom na SD karty, FM rádiom a mediálnou zásuvkou AUX-IN. Pripojte prostredníctvom tejto zásuvky váš chytrý telefón alebo prehrávač MP3 a nechajte zaznieť štyri reproduktory.

K špičkovým prvkom rovnako na želanie dodávaného rádia "Composition Colour" patrí citlivý dotykový farebný displej s uhlopriečkou 12,7 cm. Zo šiestich reproduktorov tak môžete počúvať FM/AM rádia alebo použiť CD prehrávač, ktorý samozrejme prehráva hudbu vo formátoch MP3 a WMA. Ešte stále to nie sú všetky funkcie, použiť totiž môžete aj SD kartu alebo prostredníctvom mediálnej zásuvky AUX-IN pripojíte externý prístroj.

Ďalším na želanie dodávaným systémom je rádio "Composition Media", ktorého farebný dotykový displej meria 14,7 cm. Okrem výbavy rádia "Composition Colour" získate navyše ďalší slot na SD kartu, USB pripojenie a rozhranie Bluetooth pre mobilné telefóny.

Rádio-navigačný systém "Discover Media" je typický svojím všestranným využitím a jednoduchým ovládaním. Disponuje 16,5 cm veľkým, citlivým dotykovým displejom pre prehľadné zobrazenie máp, univerzálnymi možnosťami pripojenia napríklad USB, dvomi slotmi pre SD karty, rozhraním Bluetooth a na želanie aj WIFI. No systém "Discover Media" dokáže viac. Odhliadnuc od rádiového príjmu si prostredníctvom CD prehrávača, s funkciou prehrávania formátov MP3 a WMA, vypočuť zo šiestich reproduktorov hudbu, ktorú máte radi.

 

Tu nájdete súbory na stiahnutie a aktualizácie pre rádia a navigačné systémy Volkswagen

 

Zavrieť