Ak chcete, môžete počúvať len rádio

Rádio "Composition Colour"

Rádio "Composition Colour" s farebným zaskleným displejom s uhlopriečkou 16,5 cm (6,5 palca) ovládate tak jednoducho ako váš smartfón: dotykom. Dokáže však viac ako telefón, pretože disponuje slotom na SD karty a prehráva súbory MP3 a WMA. Rádio "Composition Colour" je tiež vybavené štyrmi reproduktormi vpredu. Pre Polo Comfortline sa dodáva ako sériová výbava.

Všetky systémy infotainment sú naklonené smerom k vodičovi a inteligentne usporiadané v palubnej doske. Vetracie otvory sú umiestnené pod displejom, ktorý bol posunutý viac hore. Toto usporiadanie je ergonomickejšie a prehľadnejšie.

Ak chcete, môžete počúvať len rádio.

Rádio "Composition Media"

Chcete mať väčší displej, CD prehrávač s funkciou prehrávania formátov MP3 a WMA a šesť reproduktorov? Voliteľné rádio "Composition Media" je pre vás potom tým správnym sprievodcom na cestách. Všetky funkcie ovládate prostredníctvom zaskleného dotykového displeja s uhlopriečkou 20,3 cm (8 palcov). Okrem funkcií rádia "Composition Colour" disponuje rozhraním Bluetooth pre viacero telefónov a USB rozhraním.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen