Ak chcete, môžete počúvať len rádio

Rádio "Composition Colour"

Rádio "Composition Colour" s farebným zaskleným displejom s uhlopriečkou 16,5 cm (6,5 palca) ovládate tak jednoducho ako váš smartfón: dotykom. Dokáže však viac ako telefón, pretože disponuje slotom na SD karty a prehráva súbory MP3 a WMA. Rádio "Composition Colour" je tiež vybavené štyrmi reproduktormi vpredu. Pre Polo Comfortline sa dodáva ako sériová výbava.

Všetky systémy infotainment sú naklonené smerom k vodičovi a inteligentne usporiadané v palubnej doske. Vetracie otvory sú umiestnené pod displejom, ktorý bol posunutý viac hore. Toto usporiadanie je ergonomickejšie a prehľadnejšie.

Ak chcete, môžete počúvať len rádio.

Rádio "Composition Media"

Chcete mať väčší displej, CD prehrávač s funkciou prehrávania formátov MP3 a WMA a šesť reproduktorov? Voliteľné rádio "Composition Media" je pre vás potom tým správnym sprievodcom na cestách. Všetky funkcie ovládate prostredníctvom zaskleného dotykového displeja s uhlopriečkou 20,3 cm (8 palcov). Okrem funkcií rádia "Composition Colour" disponuje rozhraním Bluetooth pre viacero telefónov a USB rozhraním.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť