Keď sa radi prezentujete sebavedomo a dynamicky

R-Line exteriér

S výbavou R-Line exteriér zvýrazníte športový vzhľad modelu Polo a súčasne vyhovuje elegantným líniám vozidla. Zahŕňa nárazníky R-Line, mriežku chladiča a otvorov pre prívod chladiaceho vzduchu v čiernom prevedení so špeciálnou štruktúrou s logom R-Line, ale aj rozšírené prahy dverí v čiernom prevedení so špeciálnou štruktúrou. Zadné partie sa hrdia čiernym strešným spojlerom ako aj pôsobivým športovým difúzorom R-Line vrátane chrómových líšt.

V súlade s týmto športovým vzhľadom je samozrejmé, že sa výbava R-Line exteriér dodáva len v kombinácii so 16- alebo 17-palcovými diskami z ľahkých zliatin Volkswagen R.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen