Zvýraznite atletický charakter modelu Polo

R-Line

Výrazné tvary a dynamický dizajn - výbava R-Line podčiarkne charakteristické črty modelu Polo. Čierny povrch so špeciálnou úpravou mriežky chladiča a mriežky otvorov pre prívod chladiaceho vzduchu a čierne rozšírené prahy dverí sa postarajú o veľkolepý vzhľad vozidla. Otvory pre prívod chladiaceho vzduchu v tvare písmena C a nárazník vpredu v R-Line dizajne perfektne ladia so športovým vzhľadom vozidla. Rovnako nápadné sú dizajnové lišty na bokoch a maske chladiča s logom R-Line. Na rozdiel od nich tvoria športový difúzor s chrómovými lištami a zadný spojler v čiernom prevedení s vysokým leskom úplne nezávislé prvky. A aj s voliteľnými 16-palcovými diskami z ľahkých zliatin "Sebring" a 17-palcovými diskami "Bonneville" bude vaše Polo vyzerať skvelo.

Dynamické a športové detaily vám padnú do oka už pri nastupovaní: od výrazných hliníkových prahových líšt s logom R-Line, dekoratívnych obkladov "Deep Iron Glossy" až po čierny strop, ambientné osvetlenie a systém infotainment s logom R-Line na úvodnej obrazovke. Športové komfortné sedadlá vpredu s logom R-Line a látkové čalúnenie so vzorom "Carbon Flag" s vnútorným čalúnením bokov mikrovláknom "San Remo" dotvárajú športový charakter interiéru a modelu Polo dodávajú exkluzívnejší charakter. Dekoračné prešívanie sedadiel "Kristallgrau", ale tiež manžety radiacej páky, volantu a koberčekoch si hneď všimnete. Pedále z česanej ušľachtilej ocele sú jednoznačným znakom motoristického športu. K výbave R-Line okrem toho patrí multifunkčný kožený volant s logom R-Line a možnosti ovládania pre radenie rýchlostných stupňov, v prípade, že sa rozhodnete pre prevodovku DSG.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen