Zvýraznite atletický charakter modelu Polo

R-Line

Výrazné tvary a dynamický dizajn - výbava R-Line podčiarkne charakteristické črty modelu Polo. Čierny povrch so špeciálnou úpravou mriežky chladiča a mriežky otvorov pre prívod chladiaceho vzduchu a čierne rozšírené prahy dverí sa postarajú o veľkolepý vzhľad vozidla. Otvory pre prívod chladiaceho vzduchu v tvare písmena C a nárazník vpredu v R-Line dizajne perfektne ladia so športovým vzhľadom vozidla. Rovnako nápadné sú dizajnové lišty na bokoch a maske chladiča s logom R-Line. Na rozdiel od nich tvoria športový difúzor s chrómovými lištami a zadný spojler v čiernom prevedení s vysokým leskom úplne nezávislé prvky. A aj s voliteľnými 16-palcovými diskami z ľahkých zliatin "Sebring" a 17-palcovými diskami "Bonneville" bude vaše Polo vyzerať skvelo.

Dynamické a športové detaily vám padnú do oka už pri nastupovaní: od výrazných hliníkových prahových líšt s logom R-Line, dekoratívnych obkladov "Deep Iron Glossy" až po čierny strop, ambientné osvetlenie a systém infotainment s logom R-Line na úvodnej obrazovke. Športové komfortné sedadlá vpredu s logom R-Line a látkové čalúnenie so vzorom "Carbon Flag" s vnútorným čalúnením bokov mikrovláknom "San Remo" dotvárajú športový charakter interiéru a modelu Polo dodávajú exkluzívnejší charakter. Dekoračné prešívanie sedadiel "Kristallgrau", ale tiež manžety radiacej páky, volantu a koberčekoch si hneď všimnete. Pedále z česanej ušľachtilej ocele sú jednoznačným znakom motoristického športu. K výbave R-Line okrem toho patrí multifunkčný kožený volant s logom R-Line a možnosti ovládania pre radenie rýchlostných stupňov, v prípade, že sa rozhodnete pre prevodovku DSG.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť