VW Polo: Príprava pre mobilný telefón

 

Nezmeškajte viac žiadny telefonát a napriek tomu sa koncentrujte na premávku. Connectivity paket dodávaný na želanie sa počas jazdy postará o pohodlné telefonovanie. V kombinácii s Volkswagen rádiom a navigačným systémom získate funkciu hands-free s pripojením Bluetooth alebo USB rozhraním. Okrem toho môžete prostredníctvom USB rozhrania jednoducho pripojiť externé audio zdroje ako MP3 prehrávač k vášmu systému infotainment.

 

CarStick jednoducho zasuňte do USB slotu a môžeme začať: V kombinácii s navigačným systémom "Discover Media" vytvorí CarStick vďaka vlastnej SIM karte (nie je súčasťou výbavy) vo vozidle WLAN hotspot. Vďaka tomu máte potom s vaším smartfónom prístup na internet kedykoľvek a s plnou kontrolou nad výdavkami.

 

Viac informácií o mobilnej telefónii od spoločnosti Volkswagen

 

Využívaním internetu Vám môžu, v závislosti od Vášho dátového paušálu a hlavne pri prevádzke v zahraničí, vzniknúť dodatočné náklady (napr. roamingové poplatky). Kvôli objemom mobilných dát vyplývajúcich z využívania služieb Car-Net sa odporúča uzavrieť s Vašim mobilným operátorom zmluvu na niektorý dátový paušál!

Zavrieť