Jazdite po obchádzkach, ktoré sa vám oplatia

Navigácia

Zapnúť si navigáciu so systémom Car-Net "Guide & Inform Basic" sa vám oplatí aj na cestách, ktoré poznáte spamäti. Táto služba pracuje s aktuálnymi informáciami na internete, včas vás upozorní na dopravnú zápchu a navrhne obchádzku. S funkciou "Mimoriadne ciele" môžete nájsť novú kaviareň alebo reštauráciu. Prvý rok je pre vás služba Car-Net "Guide & Inform Basic" bezplatná.

Voliteľný navigačný systém "Discover Media" disponuje veľkým zaskleným dotykovým displejom s uhlopriečkou 20,3 cm (8 palca). Ovládanie je intuitívne a keď chcete, prostredníctvom tabletu je možný dokonca aj zo zadných sedadiel. Vďaka aplikácii "Volkswagen Media Control".

A len aby sme nezabudli: Dobrú zábavu vám zabezpečí rádio, CD prehrávač s funkciou prehrávania formátov MP3/WMA a rozhranie Bluetooth, USB, slot na SD karty a šesť reproduktorov. Často jazdíte po Európe? S navigačnými mapami uloženými na SD karte ste optimálne vybavený na ďalší výjazd. Optimálne je, mimochodom, aj umiestnenie displeja úplne hore v palubnej doske. Prispieva tým k lepšej ergonómii a prehľadnosti.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen