Jazdite po obchádzkach, ktoré sa vám oplatia

Navigácia

Zapnúť si navigáciu so systémom Car-Net "Guide & Inform Basic" sa vám oplatí aj na cestách, ktoré poznáte spamäti. Táto služba pracuje s aktuálnymi informáciami na internete, včas vás upozorní na dopravnú zápchu a navrhne obchádzku. S funkciou "Mimoriadne ciele" môžete nájsť novú kaviareň alebo reštauráciu. Prvý rok je pre vás služba Car-Net "Guide & Inform Basic" bezplatná.

Voliteľný navigačný systém "Discover Media" disponuje veľkým zaskleným dotykovým displejom s uhlopriečkou 20,3 cm (8 palca). Ovládanie je intuitívne a keď chcete, prostredníctvom tabletu je možný dokonca aj zo zadných sedadiel. Vďaka aplikácii "Volkswagen Media Control".

A len aby sme nezabudli: Dobrú zábavu vám zabezpečí rádio, CD prehrávač s funkciou prehrávania formátov MP3/WMA a rozhranie Bluetooth, USB, slot na SD karty a šesť reproduktorov. Často jazdíte po Európe? S navigačnými mapami uloženými na SD karte ste optimálne vybavený na ďalší výjazd. Optimálne je, mimochodom, aj umiestnenie displeja úplne hore v palubnej doske. Prispieva tým k lepšej ergonómii a prehľadnosti.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť