Vytvorená pre vás: ponuka diskov pre model Polo

Ako by sa vám to páčilo? Polo sa z výroby dodáva so 15-palcovými oceľovými diskami s puklicami pri výbave Comfortline, 15-palcové disky z ľahkej zliatiny "Salou" sú štandardom pre výbavu Highline. Pre výbavu Comfortline a Highline je v ponuke široká paleta voliteľných diskov z ľahkej zliatiny: 15-palcové disky z ľahkej zliatiny "Salou" a "Sassari", elegantné 16-palcové disky z ľahkej zliatiny "Las Minas" v striebornom lakovanom prevedení "Adamantiumsilber", sebavedomé a moderné 16-palcové disky z ľahkej zliatiny "Torsby" leštené s čiernou povrchovou úpravou, ako aj 17-palcové výrazné disky "Pamplona" s piatimi dvojitými lúčmi lakované v striebornom prevedení "Glamsilber" alebo "Adamantiumsilber", ktoré sa dodávajú výhradne pre výbavu Highline.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen