Pomáha vám lepšie chrániť chodcov

Systém rozpoznania chodcov

Keď vstúpi chodec na cestu bezprostredne pred vaše vozidlo, musíte reagovať rýchlo. V takom prípade vás podporuje sériovo dodávaný systém rozpoznania chodcov.1 Systém najprv rozpozná kritickú situáciu, potom vás na ňu upozorní zvukovým a vizuálnym signálom. Ak nezačnete brzdiť, upozorní vás na kritickú situáciu krátkym spomalením vozidla. Zároveň pripraví brzdovú sústavu na núdzové brzdenie, aby ste mali hneď k dispozícii maximálnu brzdnú silu. Ak ani vtedy nezačnete brzdiť, začne systém automaticky núdzovo brzdiť. V ideálnom prípade vám pomôže úplne sa vyhnúť zrážke alebo aspoň znížiť jej následky.

Systém rozpoznania chodcov je doplnkovou funkciou systému sledovania okolia "Front Assist" s funkciou City Break.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen