Pretože chcete dobre vidieť a byť dobre videný

Svetlomety

Tieto svetlá nestrácajú svoj účinok ani, keď sú vypnuté. Zvýrazňujú dynamický vzhľad predných partií modelu Polo GTI. V hmle a pri silných zrážkach podporia vašu jazdu sériovo dodávané svetlá do hmly. Funkcia odbočovania sa postará o lepšie osvetlenie zákrut. Pri voliteľných, výrazných predných LED svetlometoch prechádza celým svetlometom červená línia. Koncové svetlá disponujú úspornými LED svetlami s dlhou životnosťou v sériovej výbave.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen