Pohodlie a perfektná opora

Komfort sedenia

Karovaný vzor poťahov sedadiel je neodmysliteľným a charakteristickým prvkom modelov GTI od prvého modelu Golf GTI. V modeli Polo GTI prichádza v modernej interpretácii, bez toho, aby porušil tradíciu. Športové sedadlá majú pozoruhodný dizajn a ponúkajú skvelé bočne vedenie tela. Pri dynamickej jazde zákrutami potešia aj spolujazdcov. Špecifickým prvkom je sériovo dodávaná bedrová opierka. Ako napovedá názov tejto výbavy, ponúka oporu spodnej časti chrbtice a zabezpečí vám správne držanie tela.

Sedadlami čalúnenými látkou microfleece "ArtVelours" prezentujete moderný nevtieravý charakter. Pohodlné sedadlá nie sú len športovo-elegantné, ale tiež odolné. Látka microfleece "ArtVelours" použitá na strednej časti sedadla je zvlášť komfortná. A jej údržba je veľmi jednoduchá. Vnútorné bočné časti sedadla sú čalúnené čiernou látkou so šesťuholníkovou štruktúrou, vonkajšia časť bokov a opierky hlavy sú čalúnené látkou v prevedení kože.

Obrázok prezentuje voliteľný dekoračný obklad "Deep Iron Metallic" palubnej dosky a obkladov dverí vpredu. Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť