Pohodlie a perfektná opora

Komfort sedenia

Karovaný vzor poťahov sedadiel je neodmysliteľným a charakteristickým prvkom modelov GTI od prvého modelu Golf GTI. V modeli Polo GTI prichádza v modernej interpretácii, bez toho, aby porušil tradíciu. Športové sedadlá majú pozoruhodný dizajn a ponúkajú skvelé bočne vedenie tela. Pri dynamickej jazde zákrutami potešia aj spolujazdcov. Špecifickým prvkom je sériovo dodávaná bedrová opierka. Ako napovedá názov tejto výbavy, ponúka oporu spodnej časti chrbtice a zabezpečí vám správne držanie tela.

Sedadlami čalúnenými látkou microfleece "ArtVelours" prezentujete moderný nevtieravý charakter. Pohodlné sedadlá nie sú len športovo-elegantné, ale tiež odolné. Látka microfleece "ArtVelours" použitá na strednej časti sedadla je zvlášť komfortná. A jej údržba je veľmi jednoduchá. Vnútorné bočné časti sedadla sú čalúnené čiernou látkou so šesťuholníkovou štruktúrou, vonkajšia časť bokov a opierky hlavy sú čalúnené látkou v prevedení kože.

Obrázok prezentuje voliteľný dekoračný obklad "Deep Iron Metallic" palubnej dosky a obkladov dverí vpredu. Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen