Ukážte svoj štýl

Exteriér

Ako všetky modely GTI od spoločnosti Volkswagen aj Polo GTI sa výrazne odlišuje od svojich modelových súrodencov. Pretože disponuje charakteristickými prvkami modelov GTI, ako sú červené brzdové strmene, nápis GTI vpredu a vzadu, svojrázne nárazníky, spojler a šesťuholníkovú mriežku chladiča. Výrazná červená dizajnová línia prechádza celou mriežkou chladiča a ústi až do voliteľných LED svetlometov. Svetlá do hmly a moderné koncové LED svetlá sú súčasťou sériovej výbavy. 17-palcové disky z ľahkej zliatiny "Milton Keynes" dotvárajú dynamický vzhľad vozidla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen