Skvelá ponuka dizajnových diskov

Disky

Aj v pokoji vytvárajú dojem, že sú v pohybe. Sériovo dodávané 17-palcové disky "Milton Keynes" pripomínajú ostrý kosák alebo hranaté lopatkové kolesá. Vďaka ich leštenému povrchu a vnútorným plochám s čiernou povrchovou úpravou sa optimálne hodia k dynamickému vzhľadu Polo GTI. Ešte väčšie sú na želanie dodávané disky z ľahkej zliatiny "Brescia" s priemerom 18 palcov. Čierne a leštené, s neobyčajnou geometrickou štruktúrou pôsobia odľahčene a ponúkajú dobrý výhľad na červené brzdové strmene.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen