Pomôže pri vyparkovaní a zmene jazdného pruhu

Blind Spot monitor

V autoškole sa to učí sa každý žiak: Pohľad cez rameno, pomocou ktorého vidíme vozidlá v mŕtvom uhle. Voliteľný systém "Blind Spot monitor" je teraz v ponuke aj pre vodičov modelu Polo. Ak sa iné vozidlo nachádza v mŕtvom uhle, upozorní vás na neho LED ukazovateľ vo vonkajšom spätnom zrkadle.1 Ak aj napriek tomu zapnete smerovku, LED ukazovateľ v spätnom zrkadle začne blikať, aby vás upozornil na nebezpečenstvo. Voliteľný systém "Blind Spot monitor" sa aktivuje už od rýchlosti 15 km/h a ponúka sa v kombinácii s funkciou vyparkovania.

Funkcia vyparkovania vozidla vás podporuje pri cúvaní z parkovacieho miesta.1 Systém kontroluje oblasť za vozidlom pomocou senzorov integrovaných do zadného nárazníka. Ak sa k vám priblíži iné vozidlo na kritickú vzdialenosť, zaznie zvukový signál a na displeji rádia alebo navigačného systému sa zobrazí ikona. Ak nereagujete ani na tento signál, môže systém brzdovým zásahom minimalizovať prípadné následky kolízie.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť