Pomôže pri vyparkovaní a zmene jazdného pruhu

Blind Spot monitor

V autoškole sa to učí sa každý žiak: Pohľad cez rameno, pomocou ktorého vidíme vozidlá v mŕtvom uhle. Voliteľný systém "Blind Spot monitor" je teraz v ponuke aj pre vodičov modelu Polo. Ak sa iné vozidlo nachádza v mŕtvom uhle, upozorní vás na neho LED ukazovateľ vo vonkajšom spätnom zrkadle.1 Ak aj napriek tomu zapnete smerovku, LED ukazovateľ v spätnom zrkadle začne blikať, aby vás upozornil na nebezpečenstvo. Voliteľný systém "Blind Spot monitor" sa aktivuje už od rýchlosti 15 km/h a ponúka sa v kombinácii s funkciou vyparkovania.

Funkcia vyparkovania vozidla vás podporuje pri cúvaní z parkovacieho miesta.1 Systém kontroluje oblasť za vozidlom pomocou senzorov integrovaných do zadného nárazníka. Ak sa k vám priblíži iné vozidlo na kritickú vzdialenosť, zaznie zvukový signál a na displeji rádia alebo navigačného systému sa zobrazí ikona. Ak nereagujete ani na tento signál, môže systém brzdovým zásahom minimalizovať prípadné následky kolízie.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen