Takýto kokpit vám budú závidieť aj pretekári

Active Info Display

Analógové prístroje sú už minulosťou. Klasické okrúhle prístroje môžete na želanie vymeniť prístrojový panel Active Info Display. Tento displej s vysokým rozlíšením vám okrem klasického otáčkomera, tachometra a počítadla kilometrov cielene prináša ďalšie údaje priamo vo vašom zornom poli. Pre športové Polo GTI bol tento systém prispôsobený červenými akcentmi, výraznou typografiou a dynamickým dizajnom.

Vy sa rozhodnete, čo chcete vidieť. Podľa potreby si na displeji môžete nechať zobraziť napríklad detailné údaje o jazde, názov piesne, mapu navigácie na celú obrazovku alebo optické zobrazenie vašich asistenčných systémov.

Prostredníctvom systému infotainment si môžete nakonfigurovať, uložiť a pomocou multifunkčného volantu zvoliť až tri profily. Okrem toho máte k dispozícii klasický profil. Pri tejto možnosti sa palubný počítač zobrazí ako obvykle medzi rýchlomerom a otáčkomerom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen