Polo BlueMotion Určuje trend.

Presvedčí vás na prvý pohľad.

Polo BlueMotion spája rôzne technológie a systémy, ktoré znižujú jeho spotrebu a emisie CO2. S inovatívnymi prvkami BlueMotion, ako sú systém štart-stop, pneumatiky s nízkym valivým odporom, rekuperácia brzdnej energie a mnoho ďalších jazdíte na cestách efektívne a úsporne.

Určuje smer.

Motor 1,0 l TSI BlueMotion s tromi valcami vás presvedčí aj na druhý a tretí pohľad. S priemernou spotrebou len 4,1 l/100 km prejde na jednu nádrž až 1 000 kilometrov a emituje 94 g/km CO2. Postará sa nielen o čisté svedomie, keďže jazdíte ekologickejšie, ale s výkonom 70 kW (95 k) aj o väčšiu dynamiku.

 

Spotreba paliva v l/100 km: 5,0 (v meste)/ 3,6 (mimo mesta) / 4,1 (kombinovaná), emisie CO2: 94 g/km (kombinované).

Disky z ľahkých zliatin "Buenos Aires".

15-palcové disky z ľahkých zliatin "Buenos Aires" s pneumatikami s nízkym valivým odporom zabezpečujú lepšiu aerodynamiku a vďaka leštenému povrchu aj výborný dizajn, ktorý pritiahne zvedavé pohľady.

Výnimočný model, výnimočný vzhľad.

Angažovanosť za životné prostredie mu pristane. Polo BlueMotion prezentuje sebavedome navonok to, čo sa v ňom skrýva. Dokazujú to nielen vkusné 15-palcové disky z ľahkých zliatin "Buenes Aires" s pneumatikami s nízkym valivým odporom. K zníženiu spotreby prispieva tiež prepracovaná aerodynamika so špeciálnymi nárazníkmi, rozšírenými prahmi dverí a zadným spojlerom vo farbe vozidla. Na ceste ho spoznáte hneď, vďaka logu BlueMotion na mriežke chladiča a zadnej kapote. Interiér nového Polo BlueMotion Vás presvedčí svojím exluzívnym a čistým dizajnom s prvkami v chrómovom prevedení. Komfort prezentuje dobre uchopiteľným trojramenným koženým volantom, koženou hlavicou radiacej páky a koženou rukoväťou ručnej brzdy. Stredová opierka rúk s odkladacím boxom vpredu poskytne priestor pre odloženie mnohých dôležitých maličkosti.

Originálne poťahy sedadiel.

Sedadlá s poťahmi "Link" vo farebnej kombinácii titánová čierna/modrá sa sú výrazným prvkom dizajnu interiéru. Sériovo dodávaná stredová lakťová opierka slúži ako komfortná opierka a praktický úložný priestor súčasne.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky