Ste pripravený na koncert na želanie?

Rádio "Composition"

Doprajte si počas jazdy dobrú zábavu. S rádiom "Composition" s intuitívnym ovládaním máte k dispozícii prvotriednu výbavu.

Farebný citlivý dotykový displej TFT meria 16,5 cm (6,5 palca) a prispieva k mimoriadne pohodlnému ovládaniu. Prostredníctvom ôsmich predných a zadných reproduktorov si môžete vychutnať vašu obľúbenú hudbu - či už prostredníctvom rádia FM alebo formátu MP3 respektíve WMA. K dispozícii sú aj dva porty USB typu C a rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. Vaše rádio by sa malo dať počúvať aj online? Vďaka online službám We Connect je to možné. Voliteľne môžete prostredníctvom služieb App-Connect používať smartfón aplikácie na dotykovej obrazovke, s Apple CarPlay aj bezdrôtovo.

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen