Ste pripravený na koncert na želanie?

Rádio "Composition"

Doprajte si počas jazdy dobrú zábavu. S rádiom "Composition" s intuitívnym ovládaním máte k dispozícii prvotriednu výbavu.

Farebný citlivý dotykový displej TFT meria 16,5 cm (6,5 palca) a prispieva k mimoriadne pohodlnému ovládaniu. Prostredníctvom ôsmich predných a zadných reproduktorov si môžete vychutnať vašu obľúbenú hudbu - či už prostredníctvom rádia FM alebo formátu MP3 respektíve WMA. K dispozícii sú aj dva porty USB typu C a rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. Vaše rádio by sa malo dať počúvať aj online? Vďaka online službám We Connect je to možné. Voliteľne môžete prostredníctvom služieb App-Connect používať smartfón aplikácie na dotykovej obrazovke, s Apple CarPlay aj bezdrôtovo.

Zur Nutzung der We Connect Leistungen benötigt der Kunde ein Volkswagen ID Benutzerkonto und muss sich mit Benutzername und Passwort bei We Connect anmelden. Des Weiteren ist ein separater We Connect- bzw. We Connect Plus Vertrag mit der Volkswagen AG online abzuschließen. Für We Connect Plus hat der Kunde nach Übergabe des Fahrzeugs 90 Tage Zeit, um das Fahrzeug bei der Volkswagen AG zu registrieren und die Dienste für die volle Dauer der vereinbarten unentgeltlichen Laufzeit zu nutzen.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť