VW Passat Variant: Komfort jazdy

 

Bez ohľadu na to, či sa posadíte na predné alebo zadné sedadlá, môžete sa tešiť na príjemnú klímu, pretože na želanie dodávaná klimatizácia "Climatronic" s 3-zónovou reguláciou teploty (štandard pre výbavu Highline) sa dá individuálne nastaviť pre vodiča, spolujazdca a pasažierov na zadných sedadlách.

Z prehľadne zobrazených informácií multifunkčného ukazovateľa "Premium" dodávaného na želanie (štandard pre výbavy Highline) má úžitok predovšetkým vodič. Takže jeden pohľad mu stačí na to, aby skontroloval všetky dôležité údaje. Okrem toho je v ponuke na želanie dodávaný digitálny prístrojový panel "Active Info Display", ktorý prezentuje údaje o jazde a vozidle prehľadne na veľkom, farebnom TFT displeji s vysokým rozlíšením.

Hudobný zážitok vám ponúka na želanie dodávané rádio "Composition Media" (štandard od výbavy Highline). Prostredníctvom jeho farebného dotykového displeja sa môžete ovládať napríklad prípravu pre mobilný telefón. K ďalším prvkom komfortnej výbavy patria rôzne možnosti pripojenia externých prístrojov.

Zavrieť