VW Passat Alltrack: Rádio a navigácia

 

Ste pripravený na koncert na želanie? V ponuke nájdete rádio a dva navigačné systémy, pričom niektoré sú súčasťou sériovej výbavy a niektoré patria k doplnkovej výbave. Od seba sa líšia počtom reproduktorov, typom displeja a možnosťami pre pripojenie externých zdrojov.

Sériovo dodávané rádio "Composition Colour" disponuje ôsmimi reproduktormi, slotom na SD karty, rádiovým príjmom FM/AM a mediálnou zásuvkou AUX-IN pre pripojenie externých audio zdrojov. Okrem toho je vybavený CD prehrávačom, MP3 prehrávačom a rozhraním Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. Vďaka farebnému dotykovému displeju s uhlopriečkou 16,5 cm sa ovláda mimoriadne komfortne.

Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Media" disponuje tiež farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 16,5 cm. Jeho ďalšia výbava je: osem reproduktorov, FM/AM rádiový príjem, CD prehrávač s funkciou prehrávania formátov MP3, AAC a WMA, dvomi slotmi na SD karty, mediálnou zásuvkou AUX-IN, USB a prípravou pre mobilný telefón s rozhraním Bluetooth.

Ak chcete viac, potom je tu navigačný systém pre náročných "Discover Pro". Ponúka displej s uhlopriečkou 20,3 cm, prehľadné zobrazenie mapy v 3D formáte a internú flash pamäť. Hlasové ovládanie reaguje na vyslovenie mesta a ulice a trasu prepočíta podľa pokynov. Okrem toho zvýši aj komfort pri telefonovaní, pretože telefonovanie s hand-free systémom je vďaka rozhrania Bluetooth pohodlnejšie.

 

Tu nájdete súbory na stiahnutie a aktualizácie pre rádiá a navigačné systémy Volkswagen

Zavrieť