VW Passat Alltrack: Príprava pre mobilný telefón

 

Nezmeškajte viac žiadny telefonát a napriek tomu sa sústreďte na premávku. Rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov dodávané na želanie sa počas jazdy postará o pohodlné telefonovanie. Tieto systémy ponúkajú mimoriadne vysokú kvalitu hlasu vďaka digitálnemu rečovému procesoru, kvalitnému mikrofónu v strope a reproduktorom vozidla. Pomocou pripojenia k vonkajšej anténe je príjem optimálny aj v oblastiach so slabším pokrytím signálu.

Vo verzii "Comfort" sa váš mobilný telefón pripojí k vonkajšej anténe prostredníctvom induktívneho anténového pripojenia.

Verzia "Premium" vám prostredníctvom rozhrania Bluetooth umožní hovor preniesť do vozidla a pokračovať v ňom s využitím funkcie hands-free - za predpokladu, že váš mobilný telefón disponuje rozhraním Bluetooth® a protokolom rSAP (remote SIM Access Profile). Systém môžete ovládať prostredníctvom hlasového ovládania, multifunkčného volantu alebo systému infotainment. Prípadne môžete použiť ďalšiu kartu SIM s dátovým paušálom, ktorú nainštalujete so vášho systému infotainment.

 

Ďalšie informácie o mobilnom telefonovaní od spoločnosti Volkswagen

 

Zavrieť