Passat Alltrack. Suverénny v každom teréne.

Náhrada nadčasov pre pokročilých.

Či pred prácou, po práci alebo cez víkend: Ten, kto je veľmi zaneprázdnený, si zaslúži čas na odpočinok. Passat Alltrack vám so svojimi výkonnými motormi pomáha uskutočniť tieto prestávky na odpočinok - kedy chcete a predovšetkým, kde chcete. Prispieva k tomu aj pohon všetkých kolies 4MOTION, ktorý rozdeľuje krútiaci moment motora podľa potreby na všetky štyri kolesá, a tým zaručuje rýchle napredovanie aj v ťažkom teréne.

Vždy nájde cestu – aj v ťažkom teréne.

Passat Alltrack je charakteristický svetlou výškou väčšou o 27,5 mm a špecifickými modifikáciami podvozka. Tak zvládnete - vďaka perfektne prispôsobeným nárazníkom s ochrannými nájazdovými štítmi - aj extrémne nájazdové a prejazdové uhly. Okrem toho plastové nadstavce rozšírených prahov v antracitovom prevedení zvyšujú odolnosť karosérie a vytvárajú vizuálne akcenty. Nápadnými prvkami sú tiež nápisy "Alltrack" na dverách batožinového priestoru a predných blatníkoch, ale aj zadné LED svetlá, ktoré zvýrazňujú typický charakter modelu Passat Alltrack.

Galéria

Passat Alltrack z rôznych perspektív.

Passat Alltrack z rôznych perspektív.

Infotainment

Rádio a navigácia

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom vozidle určujete vy, akú hudbu budete počúvať. Preto máte k dispozícii rádio "Composition Colour", ktoré je dodávané sériovo: s ôsmimi reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém, ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Car-Net Guide & Inform

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Guide & Inform"¹ dodávané na želanie vám ponúknu oveľa viac.

DYNAUDIO Confidence

Nebudete veriť vlastným ušiam.

Skvelý zvuk na želanie dodávaného zvukového systému DYNAUDIO Confidence si užijú aj vaši spolucestujúci. Pretože vďaka presnému vyladeniu dvanástich reproduktorov zažijete špičkovú dokonalosť zvuku v celom interiéri.

Príprava pre mobilný telefón

S oboma rukami na volante telefonujete bezpečnejšie.

Ak chcete, zostaňte aj počas jazdy dostupný na telefóne. S prípravou pre mobilný telefón "Comfort" a "Premium" dodávanou na želanie budete mať obe ruky voľné a dopravu pod kontrolou.

Asistenčné systémy

Výber režimu jazdy

Váš Volkswagen sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy.

Jazdíte radšej úsporne alebo dynamicky? Alebo vám záleží viac na komforte? S výberom jazdného režimu si jazdné vlastnosti vozidla prispôsobíte podľa vášho štýlu jazdy, podmienok vozovky a dopravnej situácie.

Priestorový kamerový systém "Area View"

Štyri kamery vám ukážu, čo sa deje okolo vás.

Bolo by príjemné, keby ste pri vyparkovaní vozidla mali jediným pohľadom prehľad o okolí vozidla? Presne toto vám ponúka priestorový kamerový systém "Area View" dodávaný na želanie.

Cúvacia kamera "Rear Assist"

Pretože vzadu nemáte oči.

Cúvacia kamera "Rear Assist" dodávaná na želanie vám umožňuje vidieť prekážky za vozidlom. Kamera integrovaná v zadnej časti vozidla prenáša obraz na displej informačného systému. Vďaka nej je parkovanie výrazne jednoduchšie a môžete lepšie vidieť prekážky za vozidlom.

Trailer Assist

Uľahčuje manévrovanie s prívesom.

Vaše auto môže prevziať riadenie vozidla pri manévrovaní s prívesom. Asistent manipulácie s prívesom "Trailer Assist" vás pri tom odbremení.

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Efektívnosť

XDS+

Agilná jazda v zákrutách.

Dokonca aj pri jazde v zákrutách sa môžete spoľahnúť na lepšiu trakciu a riadenie. Zvýši sa tým nielen vaša bezpečnosť, ale aj potešenie z jazdy.

Motory

Profitujete z vysokej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI a benzínové motory sú optimalizované tak, aby boli čo najúspornejšie a spĺňali emisnú normu Euro 6.

Adaptívna regulácia podvozka DCC

Váš podvozok si v každej situácii zvolí správne nastavenie.

Adaptívna regulácia podvozka DCC nepretržite reaguje na rôzne jazdné situácie tým, že tlmiče prispôsobí podľa nastavenia: šport, komfort a normal. Vďaka tomu vždy zažijete perfektný komfort jazdy.

Štart-stop systém s rekuperáciou brzdnej energie

Brzdením získavate energiu.

Keď necháte motor bežať, aj keď stojíte na semafore, spotrebuje zbytočne energiu. Preto vypne systém štart-stop motor hneď, keď zložíte chodidlo z pedálu prevodovky. Kinetická energia uvoľnená pri brzdení sa premieňa na elektrickú a akumuluje sa v batérii.

Komfort

Personalizácia

Vaše auto si vás pamätá.

Ako to znie: auto, ktoré si pamätá, čo sa vám páči? Sériovo dodávaná funkcia presonalizácie v novom modeli Passat Alltrack si uloží vaše nastavenie sedadla, vašu obľúbenú teplotu a veľa ďalších informácií.

Sedadlá

Pohodlie pre váš chrbát.

Atraktívny dizajn môže byť taký pohodlný: Vynikajúce sedadlá v modeli Passat Alltrack poskytujú chrbtu perfektnú a zdravú oporu a perfektne sa hodia k exkluzívnemu interiéru.

Head-up displej

S ním máte o všetkom prehľad.

Na želanie dodávaný head-up displej zobrazuje dôležité informácie ako dopravné značky a pokyny navigácie v bezprostrednom zornom poli vodiča priamo pred čelným sklom.

Hmotnosť prívesu/nosnosť

Keď musíte väčšiu hmotnosť dostať do pohybu.

A ide sa baliť! Passat Alltrack sa hodí na rôzne aktivity, ktoré si vyžadujú silného partnera. Presvedčí vás impozantnou nosnosťou a výraznou hnacou silou.

Obrázok prezentuje výbavu na želanie.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.

Start Video

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform" posiela najaktuálnejšie informácie o dopravnej situácii, počasí, čerpacích staniciach či dostupných parkovacích miestach priamo do vášho vozidla.

Start Video
Start Video

Balík služieb Car-Net "Security & Service"

Balík služieb Car-Net "Security & Service" ponúka prístup k správe o stave vozidla. Ak prišiel čas na servisnú prehliadku, služba Car-Net "Security & Service" pošle všetky dôležité údaje servisnému partnerovi.

Start Video