Povedzte vozidlu Passat "Hello!"

Hlasový asistent "IDA"

Pomocou nového online hlasového asistenta "IDA" môžete prostredníctvom hlasových pokynov pohodlne ovládať rádio, funkcie telefónu, hudbu, voliteľnú 3-zónovú klimatizáciu a voliteľnú navigáciu. Hlasom môžete voliť napríklad rozhlasovú stanicu, uloženú adresu alebo telefónne číslo.

Hlasový asistent sa aktivuje vyslovením "Hello IDA!". Asistent rozumie aj voľným frázam z každodenného života, napríklad "Je mi zima". alebo "Kde sú v Bratislave japonské reštaurácie?". Vďaka digitálnemu mikrofónu rozpozná aj to, či hovorí vodič alebo spolujazdec, a preto dokáže nastaviť napríklad klimatizáciu podľa toho, kto o zmenu požiadal.

Nový hlasový asistent "IDA" sa v budúcnosti bude prezentovať aj vizuálne na centrálnom displeji a interakcie bude možné sledovať pomocou grafiky. Optimalizovaný systém tiež odpovedá na otázky alebo umožňuje skákať do reči.

Pomocou "IDA" môžete tiež získať prístup k svetovým znalostiam, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom internetových partnerov (napr. Wikipédia).

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Passat

V predpredaji už od 33 990 €

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.