Zanechajte žiarivý dojem

Svetlá

Technológia LED vášho Passat Variant GTE vám zabezpečuje lepší výhľad. Energeticky úsporné sériové svetlomety s denným LED svietením v technike reflektorov ponúkajú dlhú životnosť a farbu svetla podobnú dennému svetlu. Svetelný LED pás v tvare písmena c integrovaný v nárazníku upúta pozornosť a súčasne slúži ako denné svietenie.

Prípadne sa môžete rozhodnúť pre Matrix LED svetlomety s dynamickým natáčaním do zákrut a denné LED svietenie. Tieto svetlomety vás presvedčia atraktívnym dizajnom a vysokým svetelným výkonom. V kombinácii s dynamickou reguláciou diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" je distribúcia svetla prispôsobená prostrediu, takže umožňuje jazdu s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami - bez oslnenia ostatných účastníkov cestnej premávky.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen