Bezproblémový prístup k streamovacím službám

Streamovanie médií

Vďaka audio knihám, podcastom a hudbe, ktoré si na cestách užijete prostredníctvom streamovacích služieb, budú aj dlhšie jazdy autom pestré a zábavné. Aby ste služby mohli využívať, stačí sa len raz prihlásiť s existujúcimi prístupovými údajmi, a potom k nim budete mať prístup priamo z navigačného systému vo vašom modeli Passat Variant GTE - bez použitia externého zariadenia. Okrem toho môžete vďaka internetovému rádiu objaviť ešte viac: Celý svet internetových rádií s množstvom rádiových staníc a podcastov je vám k dispozícii na jedno kliknutie. Integrovaný hotspot WiFi umožňuje vám a vašim cestujúcim pohodlné surfovanie až na ôsmich zariadeniach.1

Pre použitie streamovacích služieb musí mať zákazník súkromný dátový kredit (dátový paušál cez eSIM alebo WLAN tethering) a vyžaduje si existujúci účet pre príslušnú streamovaciu službu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.