Parkovanie nebolo nikdy ľahšie

Parkovanie

Pri manévrovaní vás parkovacie senzory akusticky a vizuálne upozornia na prekážky pred a za vozidlom.1 Voliteľný parkovací asistent "Park Assist" vám ponúka oveľa viac. Dokáže rozpoznať priečne a pozdĺžne parkovacie miesta a automaticky prevezme ovládanie volantu pri parkovaní a samočinne zaparkuje vozidlo. Z pozdĺžnych parkovacích miest dokáže vozidlo aj vyparkovať.1 Vy pritom ovládate len pedál spojky, akcelerátora a brzdy a sledujete okolie vozidla.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team