S nabitou batériou do nového dňa. Vďaka manažmentu nabíjania

Manažment nabíjania

Nabíjanie nového modelu Passat Variant GTE je jednoduchšie ako výmena žiarovky: nabíjací kábel jednoducho pripojte k domácej zásuvke alebo k verejnej nabíjacej stanici. Lítium-iónová batéria je z domácej elektrickej siete úplne nabitá asi do 5 hodín. Ak používate verejnú nabíjaciu stanicu alebo voliteľnú domácu nabíjaciu stanicu "wallbox", batéria sa nabije do štyroch hodín.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.