Čaká na vaše príkazy: Hlasové ovládanie

Hlasové ovládanie

S intuitívnym hlasovým ovládaním môžete prostredníctvom hlasu ovládať napríklad rádio, telefón a navigáciu vo vozidle.

Vstúpte do prirodzeného dialógu s ovládaním hlasom bez toho, aby ste sa museli učiť špecifické príkazy a plne sústredený na cestu. Odteraz si cestovanie autom môžete vychutnať ešte viac, pretože pomocou hlasu môžete ovládať hlasitosť rádia a voliť položky z adresára a telefónne čísla vašich kontaktov.

Online služby VW Connect Plus môžete tiež používať jednoducho prostredníctvom hlasového ovládania. Získate napríklad online informácie o preferovaných destináciách, otváracích hodinách parkovacích domov alebo cenách na čerpacích staníc.

Na využívanie služieb VW Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému VW Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu VW Connect / VW Connect Plus alebo We Connect / We Connect Plus. Pre VW Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.