Presvedčivý. Nielen na prvý pohľad

Exteriér

Reprezentatívne predné partie modelu Passat Variant GTE prezentujú prvotriedny dizajn, ktorý je pôsobivý: s výraznými líniami, dokonalou siluetou a výraznou hornou mriežkou chladiča spĺňa aj tie najvyššie požiadavky. Vašu pozornosť upútajú výrazné dizajnové prvky, ako sú voliteľné modré brzdové strmene, denné LED svietenie do tvaru písmena C integrované v nárazníku a znak GTE vpredu, na bokoch a vzadu, ktoré mu dodávajú jedinečný vzhľad. K výraznému vzhľadu modelu Passat Variant GTE prispievajú aj sériové LED svetlomety s integrovaným svetelným podpisom.

Okrem sériových diskov "Montpellier" vám ponúkame aj nové voliteľné 18-palcové disky z ľahkej zliatiny "Liverpool" alebo "Monterey" Volkswagen R¹.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team