Presvedčivý. Nielen na prvý pohľad

Exteriér

Reprezentatívne predné partie modelu Passat Variant GTE prezentujú prvotriedny dizajn, ktorý je pôsobivý: s výraznými líniami, dokonalou siluetou a výraznou hornou mriežkou chladiča spĺňa aj tie najvyššie požiadavky. Vašu pozornosť upútajú výrazné dizajnové prvky, ako sú voliteľné modré brzdové strmene, denné LED svietenie do tvaru písmena C integrované v nárazníku a znak GTE vpredu, na bokoch a vzadu, ktoré mu dodávajú jedinečný vzhľad. K výraznému vzhľadu modelu Passat Variant GTE prispievajú aj sériové LED svetlomety s integrovaným svetelným podpisom.

Okrem sériových diskov "Montpellier" vám ponúkame aj nové voliteľné 18-palcové disky z ľahkej zliatiny "Liverpool" alebo "Monterey" Volkswagen R¹.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.