Mobilita – nanovo premyslená

Aplikácie a služby In-Car

Služby We Service We Deliver a aplikácie In-Car ako We Park a We Experience od spoločnosti Volkswagen vám uľahčia váš všedný deň.

So službou We Deliver môžete poskytnúť servisným partnerom, ako napr. práčovňa alebo zásielková služba dočasný prístup k vášmu vozidlu. Alebo si váš model Passat Variant GTE nechajte dokonale vyleštiť priamo na mieste v profesionálnej autoumyvárni.

Parkovanie s jedným kliknutím? Parkovanie nebolo nikdy pohodlnejšie: Jednoducho si otvoríte aplikáciu We Park v systéme infotainment, necháte si zobraziť vhodné parkovacie miesta a parkovacie poplatky zaplatíte prostredníctvom aplikácie - bezhotovostne a jedným kliknutím.

We Experience vám pomôže tipmi prispôsobenými vašim špecifickým požiadavkám pri hľadaní reštaurácií alebo nákupných možností vo vašom okolí.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.