Mobilita – nanovo premyslená

Aplikácie a služby In-Car

Služby We Service We Deliver a aplikácie In-Car ako We Park a We Experience od spoločnosti Volkswagen vám uľahčia váš všedný deň.

So službou We Deliver môžete poskytnúť servisným partnerom, ako napr. práčovňa alebo zásielková služba dočasný prístup k vášmu vozidlu. Alebo si váš model Passat Variant GTE nechajte dokonale vyleštiť priamo na mieste v profesionálnej autoumyvárni.

Parkovanie s jedným kliknutím? Parkovanie nebolo nikdy pohodlnejšie: Jednoducho si otvoríte aplikáciu We Park v systéme infotainment, necháte si zobraziť vhodné parkovacie miesta a parkovacie poplatky zaplatíte prostredníctvom aplikácie - bezhotovostne a jedným kliknutím.

We Experience vám pomôže tipmi prispôsobenými vašim špecifickým požiadavkám pri hľadaní reštaurácií alebo nákupných možností vo vašom okolí.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť