Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Passat Variant GTE. Moderná mobilita s hybridnou technológiou

Myslite na budúcnosť: Nový Passat Variant GTE s hybridnou technológiou plug-in prináša na cestu nielen výkon motora, ale tiež je veľmi úsporný. Vďaka komfortnému dojazdu predstavuje zodpovednú mobilitu orientovanú na budúcnosť.

Dizajn

Sebavedomý dizajn nového modelu Passat Variant GTE prezentuje eleganciu a štýl. Vďaka jeho čistému dizajnu a dynamickým proporciám zanecháte trvalý dojem.

Exteriér Presvedčivý. Nielen na prvý pohľad

Passat Variant GTE plug-in hybrid je nielen veľmi športový, ale aj mimoriadne elegantný. Dizajn s výraznou svetelnou identitou mu dodáva sebavedomý vzhľad.

Disky Sú stredobodom pozornosti

Máte svoj vlastný štýl - a Passat Variant GTE disky z ľahkej zliatiny¹, ktoré ho vystihujú. Na výber máte rôzne dizajny: od klasicky elegantného až po dynamicky športové.

Interiér Upúta pozornosť

Modré kontrastné poťahy sedadiel dodávajú interiéru Passat Variant GTE farebné akcenty, ktoré dokonale ladia s jeho športovo elegantným vzhľadom.

Svetlá Zanechajte žiarivý dojem

Vďaka priekopníckej technológii môžete očakávať vynikajúci výhľad.

Hybrid

S dvojitým pohonom sa jazdí lepšie

Hybridný pohon v modeli Passat Variant GTE¹ s vysokým krútiacim momentom kombinuje preplňovaný benzínový motor s vysokootáčkovým elektromotorom - pre dynamickú a úspornú jazdu.

Plug-in hybrid

Účinná spolupráca

Nový Passat Variant GTE je plug-in hybrid s elektromotorom a benzínovým TSI motorom. Pritom štartujete lokálne s nulovými emisiami a s tichým e-režimom, pri ktorom je v prevádzke len elektromotor. Stlačením príslušného tlačidla aktivujete režim GTE a spojíte koncentrovaný výkon oboch motorov v tzv. "Boost". Takto dosiahnete systémový výkon 160 kW (218 k) s krútiacim momentom až 400 Nm a zrýchlením z 0 - 100 km/h za 7,6 sekundy. Maximálna rýchlosť dosahuje až 222 km/h.

Dojazd

Účinnosť sa zvyšuje

Výhľad do budúcnosti: Passat Variant GTE s dojazdom na čisto elektrický pohon okolo 55 km - podľa nového štandardu WLTP (70 km podľa NEDC) - dokazuje, že účinná mobilita už nie je víziou budúcnosti vďaka plug-in hybridnej technológii. Lokálne dokonca s nulovými emisiami a takmer bez hluku.

Manažment nabíjania

S nabitou batériou do nového dňa. Vďaka manažmentu nabíjania

Pripravený každý deň: technológia plug-in hybrid vám umožňuje ľahko nabíjať batériu elektromotora prostredníctvom externého zdroja elektrickej energie.

Viac informácií

Režim GTE

Citeľná agilita

Nikto nemôže mať dobrú náladu jediným stlačením tlačidla. Vy áno. Bez ohľadu na to, či jazdíte na čisto elektrický pohon alebo kombináciou elektrického a spaľovacieho motora: Typ pohonu si zvolíte jednoducho stlačením tlačidla. V režime GTE sa spojí sila obidvoch pohonov, čo vám zabezpečí mimoriadne vysoký výkon. Pri tzv. "Boost" spolupracuje elektromotor s benzínovým motorom TSI s priamym vstrekovaním paliva - pre typický zvuk motora, ktorý zaznie aktivovaním režimu GTE, ho určite neprepočujete. Ani pri výraznej radosti vodiča.

E-režim

Stlačením tlačidla lokálne s nulovými emisiami

Zodpovedný komfort jazdy: Pomocou tlačidla E-režim vedľa radiacej páky ľahko prejdete na jazdu s čisto elektrickým pohonom.

Viac informácií

IQ.DRIVE

IQ.DRIVE zastupuje všetky inteligentné asistenčné systémy od spoločnosti Volkswagen. Všetky, ktoré už existujú, ktoré vyvíjame pre blízku budúcnosť a ktoré skúmame pre budúcnosť. IQ.DRIVE zároveň zahŕňa inovatívne nápady s jasným zameraním: Vaše pohodlie a bezpečnosť.

IQ.DRIVE funkcie

Travel Assist

Späť na prehľad

Užite si komfort stlačením tlačidla

Predstavte si, že určitú časť jazdy za vás preberú asistenčné systémy modelu Passat Variant GTE. Pre vás to znamená, že vďaka asistenčným systémom "Travel Assist" jazdíte už dnes pohodlnejšie a uvoľnenejšie.

Parkovanie

Späť na prehľad

Parkovanie nebolo nikdy ľahšie

Zaparkovať si vozidlo sám je už minulosťou. S parkovacími senzormi, ktoré sú štandardom od výbavy Business a s voliteľným parkovacím asistentom "Park Assist" ušetríte veľa námahy pri parkovaní a manévrovaní1 a vždy si zachovávate kontrolu nad svojím vozidlom.

Automatický distančný radar ACC

Späť na prehľad

Udržuje správny odstup od vozidiel

Automatický distančný radar ACC s prediktívnym tempomatom vám pomáha udržiavať vami nastavenú maximálnu rýchlosť (až do 210 km/h), ale aj odstup od vozidla pred vami.

Elektromechanický posilňovač bŕzd

Späť na prehľad

Optimalizovaný pre krátke brzdné dráhy

So sériovým elektromechanickým posilňovačom bŕzd a v spojení so systémom sledovania okolia "Front Assist" so systémom rozpoznania chodcov sa môže brzdná dráha vášho modelu Passat GTE skrátiť.1 Systém môže znížiť napríklad riziko kolízie s chodcami.

Front Assist

Späť na prehľad

Nebezpečenstvo rozpozná skôr, ako sa stane

Systém rozpozná chodcov na ceste a včas vás varuje. V prípade, že nereagujete, dokáže automaticky spomaliť a v ideálnom prípade a v rámci svojich systémových limitov zabrániť kolíziám s chodcom.

Proaktívny systém ochrany pasažierov

Späť na prehľad

Takto ste chránený zo všetkých strán

Proaktívny systém ochrany pasažierov vás v kritických situáciách a v rámci svojich možností chráni pri potencionálnych kolíziách.

Konektivita

V modeli Passat Variant GTE ste online. A síce tak, ako ste na to zvyknutý vo vašom každodennom živote - vždy a všade, s priateľmi, rodinou a obchodnými partnermi. Vstavaná karta eSIM vám umožňuje priamy prístup k mobilným online službám a službám We Connect2. Jednoducho a v sériovej výbave. Zostaňte aj na cestách dobre informovaný a bavte sa.

We Connect

We Connect: Komfortné pripojenie s vašim vozidlom Passat GTE

Váš vstup do digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen a priame pripojenie s vaším vozidlom: S balíkom We Connect2 je váš Volkswagen vybavený integrovanou konektivitou a po jednorazovej aktivácii môžete zadarmo využívať veľa užitočných a inovatívnych online služieb a systémov.

We Connect Plus

We Connect Plus: Zdokonalená konektivita

Celý svet digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen posúva konektivitu na novú úroveň: We Connect Plus2 vám ponúka ďalšie inteligentné funkcie od inteligentnej navigácie s informáciami v reálnom čase prostredníctvom mediálneho streamingu a webového rádia až po používanie vášho smartfónu ako diaľkového ovládania pre praktické funkcie vozidla - pre ešte väčšiu dávku pohodlia a zábavy.

Mobilný kľúč

Zdieľajte vaše vozidlo Passat Variant GTE s inými

Praktický a inteligentný systém: Otvorte a naštartujte na želanie váš Passat pohodlne a rýchlo pomocou vášho smartfónu3 ako kľúč. Mobilný kľúč môžete poslať aj priateľom a rodinným príslušníkom, aby ste im umožnili jednoduché používanie vášho vozidla.

Viac informácií

Aplikácie a služby In-Car

Mobilita – nanovo premyslená

Niekedy sú to práve drobnosti, ktoré vám život výrazne zjednodušia. Aplikácie In-car od spoločnosti Volkswagen si môžete stiahnuť priamo do vášho systému infotainment. V kombinácii so službami We Connect a We Connect Plus² vám všedný deň v modeli Passat Variant GTE urobia taký pohodlný, že si ho už nebudete chcieť nechať ujsť. Vďaka aplikáciám, napríklad We Park a We Experience a službe We deliver bude váš život pokojnejší a atraktívnejší. Kedy si ich vyskúšate?

Viac informácií

Infotainment

Model Passat Variant GTE ponúka skvelé možnosti zábavy a pripojenia na internet vám aj vašim spolucestujúcim. Užite si skvelý zvuk, intuitívnu navigáciu a komfort hlasového ovládania, ktorý počúva vaše príkazy.

Streamovanie & internet

Bezproblémový prístup k streamovacím službám

Počas jazdy v modeli Passat Variant GTE sa nemusíte vzdať vašich obľúbených služieb. Prostredníctvom systému Infotainment máte vo vozidle k dispozícii vybrané streamovacie služby a vďaka internetovému rádiu a hybridnému rádiu máte prístup k celému svetu internetových rádií.

Viac informácií

Hlasové ovládanie

Čaká na vaše príkazy: Hlasové ovládanie

Porozprávajte sa s hlasovým ovládaním bez toho, aby ste museli klopiť oči z cesty. Či už si prostredníctvom hlasového ovládania vyberiete obľúbenú hudbu alebo naplánujete trasu - tento systém čaká na vaše pokyny.

Viac informácií

Rozhranie pre mobilný telefón "Comfort"

Telefonujte bezpečne s rukami na volante

Rozhranie pre mobilné telefóny "Comfort" ponúka uvoľnenú konverzáciu počas jazdy. Obzvlášť praktická je integrovaná priehradka s indukčným pripojením k externej anténe a funkcia indukčného nabíjania. Funkcia hands-free je vhodná na príjem s nízkou úrovňou rušenia a ovláda sa pohodlne prostredníctvom multifunkčného displeja, multifunkčného volantu alebo dotykového displeja rádia.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.