Ste pripravený na koncert na želanie?

Rádio "Composition"

Doprajte si počas jazdy dobrú zábavu. S rádiom "Composition" s intuitívnym ovládaním máte k dispozícii prvotriednu výbavu.

Farebný citlivý dotykový displej TFT meria 16,5 cm (6,5 palca) a prispieva k mimoriadne pohodlnému ovládaniu. Prostredníctvom ôsmich prednými a zadnými reproduktorov si môžete vychutnať vašu obľúbenú hudbu - či už prostredníctvom rádia FM alebo formátu MP3 respektíve WMA. K dispozícii sú aj dva porty USB typu C a rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. Vaše rádio by sa malo dať počúvať aj online? Vďaka online službám We Connect1 je to možné. Voliteľne môžete prostredníctvom služieb App-Connect používať smartfón aplikácie na dotykovej obrazovke, s Apple CarPlay aj bezdrôtovo.

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team