S ním máte o všetkom prehľad

Head-up displej

S head-up displejom, ktorý sa pre všetky modely Passat dodáva na želanie, máte všetky dôležité informácie v bezprostrednom zornom poli: napríklad rýchlosť, upozornenia z asistenčných systémov alebo pokyny pre navigáciu. Údaje sa premietajú na vysoko kvalitnú priehľadnú plochu pred čelným sklom, aby ste všetko dôležité mali pred očami a mohli sa sústrediť na cestu. Informácie sú ľahko čitateľné aj pri silných svetlách vozidiel v protismere. A ak tento displej dočasne nepotrebujete, dá sa jednoducho zasunúť do palubnej dosky.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen