Stabilita vďaka priľnavosti pneumatík

4MOTION

Sériový pohon všetkých kolies 4MOTION výrazne zlepšuje stabilitu a priľnavosť na náročnom povrchu, ako je sneh a ľad alebo na nespevnených cestách. Zabezpečuje to vzájomná interakcia medzi kolesami. Pretože práve mimo spevnených ciest funguje systém 4MOTION na najvyššom výkone. Passat Alltrack tak dokáže takmer bez námahy prekonať piesčitý, nerovný a strmý terén, pretože pohon všetkých štyroch kolies rozdeľuje hnaciu silu podľa potreby na všetky štyri kolesá.

V rámci možností daných systémom.

Vodič musí byť neustále pripravený na vypnutie asistenčného systému a vždy je zodpovedný za obozretné riadenie vozidla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen