Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Vyššia kvalita života vďaka vyššej úrovni komfortu

Patríte k zaneprázdneným ľuďom, ktorí sú často na služobných cestách alebo riadia rodinný život? V takom prípade je spoľahlivý automobil pre vás veľmi dôležitý. Nový Passat však predstavuje oveľa viac, pretože jeho úlohou je uľahčiť vám prácu. Vďaka intuitívnym funkciám sa každá jazda zmení na zážitok na vysokej úrovni komfortu.

Exteriér Dokonale vystihnutá elegancia a dynamika

Vydarená kombinácia športového charakteru a harmonických línií. Dynamický dizajn s výrazným svetelným podpisom dodáva novému modelu Passat suverénny a sebavedomý vzhľad.

Interiér Zdokonalená koncepcia priestoru

Interiér ponúka nielen komfort na vysokej úrovni, ale aj príjemný pocit z priestoru. K výnimočným prvkom výbavy patria exkluzívne sedadlá a dekory.

Ambientné osvetlenie Vytvorte si individuálne svetelné akcenty

Voliteľné ambientné osvetlenie s nastavením intenzity svetla sa postará o pôsobivú a jedinečnú atmosféru.

Komfort

Passat zaujme rôznymi spôsobmi s komfortnými funkciami, ktoré prispievajú k vášmu pohodliu na dlhých aj krátkych trasách.

Digitálny kokpit

Interaktívny displej s vysokým rozlíšením

Analógové prístroje sú už minulosťou. Klasické okrúhle prístroje môžete na želanie vymeniť za displej s vysokým rozlíšením. Inovatívny digitálny kokpit vám poskytne oveľa viac informácií, ako len rýchlosť a stav paliva.

Viac informácií

Easy Open. Šikovné otváranie dverí batožinového priestoru

Predstavte si, že váš oddych začína ešte predtým, ako vyrazíte na cestu. S voliteľnou funkciou "Easy Open" môžete otvoriť dvere batožinového priestoru s elektrickým ovládaním jemným pohybom nohy.

Viac informácií

IQ.DRIVE

IQ.DRIVE zastupuje všetky inteligentné asistenčné systémy od spoločnosti Volkswagen. Všetky, ktoré už existujú, ktoré vyvíjame pre blízku budúcnosť a ktoré skúmame pre budúcnosť. IQ.DRIVE zároveň zahŕňa inovatívne nápady s jasným zameraním: Vaše pohodlie a bezpečnosť.

IQ.DRIVE funkcie

Travel Assist

Späť na prehľad

Užite si komfort stlačením tlačidla

Predstavte si, že určitú časť jazdy za vás preberú asistenčné systémy modelu Passat. Pre vás to znamená, že vďaka asistenčným systémom "Travel Assist" jazdíte už dnes pohodlnejšie a uvoľnenejšie.

Parkovanie

Späť na prehľad

Parkovanie nebolo nikdy ľahšie

Zaparkovať si vozidlo sám je už minulosťou. S parkovacími senzormi, ktoré sú štandardom od výbavy Business a s voliteľným parkovacím asistentom "Park Assist" ušetríte veľa námahy pri parkovaní a manévrovaní1 a vždy si zachovávate kontrolu nad svojím vozidlom.

Elektromechanický posilňovač bŕzd

Späť na prehľad

Optimalizovaný pre krátke brzdné dráhy

So sériovým elektromechanickým posilňovačom bŕzd a v spojení so systémom sledovania okolia "Front Assist" so systémom rozpoznania chodcov sa môže brzdná dráha vášho modelu Passat skrátiť.1 Systém môže znížiť napríklad riziko kolízie s chodcami.

Front Assist

Späť na prehľad

Nebezpečenstvo rozpozná skôr, ako sa stane

Systém rozpozná chodcov na ceste a včas vás varuje. V prípade, že nereagujete, dokáže automaticky spomaliť a v ideálnom prípade a v rámci svojich systémových limitov zabrániť kolíziám s chodcom.

Proaktívny systém ochrany pasažierov

Späť na prehľad

Takto ste chránený zo všetkých strán

Proaktívny systém ochrany pasažierov vás v kritických situáciách a v rámci svojich možností chráni pri potencionálnych kolíziách.

Infotainment

Model Passat ponúka skvelé možnosti zábavy a pripojenia na internet vám aj vašim spolucestujúcim. Užite si skvelý zvuk, intuitívnu navigáciu a komfort hlasového ovládania, ktorý počúva vaše príkazy.

Bezproblémový prístup k streamovacím službám

Streamovanie médií

Počas jazdy v modeli Passat sa nemusíte vzdať vašich obľúbených služieb. Prostredníctvom systému Infotainment máte vo vozidle k dispozícii vybrané streamovacie služby, napríklad: Apple Music.

Viac informácií

Čaká na vaše príkazy: Hlasové ovládanie

Porozprávajte sa s hlasovým ovládaním bez toho, aby ste museli klopiť oči z cesty. Či už si prostredníctvom hlasového ovládania vyberiete obľúbenú hudbu alebo naplánujete trasu - tento systém čaká na vaše pokyny.

Viac informácií

Rádio "Composition" Doprajte si dobrú zábavu

Vo vašom modeli Passat ste programovým riaditeľom vy: So sériovým rádiom "Composition" nemá nuda šancu.

Viac informácií

Do cieľa prídete s dobrou náladou

Navigácia

Voliteľný navigačný systém "Discover Pro" vám pomôže dostať sa do cieľa. Nadchne vás všestranným systémom infotainment a mimoriadne komfortnými funkciami, ako je streamovanie a internetový balík alebo online služby We Connect Plus2.

Viac informácií

Buďte v spojení so svetom

V modeli Passat ste online. A síce tak, ako ste na to zvyknutý vo vašom každodennom živote - vždy a všade, s priateľmi, rodinou a obchodnými partnermi. Vstavaná karta eSIM vám umožňuje priamy prístup k mobilným online službám a službám We Connect. Jednoducho a v sériovej výbave. Zostaňte aj na cestách dobre informovaný a bavte sa.

We Connect Plus

We Connect Plus Zdokonalená konektivita

Celý svet digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen posúva konektivitu na novú úroveň: We Connect Plus2 vám ponúka ďalšie inteligentné funkcie od inteligentnej navigácie s informáciami v reálnom čase prostredníctvom mediálneho streamingu a webového rádia až po používanie vášho smartfónu ako diaľkového ovládania pre praktické funkcie vozidla - pre ešte väčšiu dávku pohodlia a zábavy.

Mobilný kľúč

Mobilný kľúč. Zdieľajte vaše vozidlo Passat s inými

Praktický a inteligentný systém: Otvorte a naštartujte na želanie váš Passat pohodlne a rýchlo pomocou vášho smartfónu ako kľúč. Mobilný kľúč môžete poslať aj priateľom a rodinným príslušníkom, aby ste im umožnili jednoduché používanie vášho vozidla.

Viac informácií

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen