Nový Passat. Taký suverénny ako vy.

Volkswagen TESTY – Jeden Passat, viac možností

Passat sa prezentuje suverénnym dizajnom a technikou.
Predstavuje perfektnú symbiózu komfortu, elegancie a dynamiky pre ľudí, ktorí si v živote vedia stanoviť priority.

Keď úspech nadobúda podobu.

Najkrajšie na úspechu je mať dosiahnuté konečne pred očami. Alebo sa do neho jednoducho posadiť. S novým modelom Passat môžete oboje, pretože vás presvedčí tak exteriérom, ako aj interiérom. To isté si mysleli aj žurnalisti ocenenia "Car of the Year" a "iF-Gold", ktorí zvolili nový Passat za víťaza v roku 2015.

 

Taký suverénny ako vy.

Suverenita je výsledkom vlastných silných stránok. A schopnosti prejaviť ich aj navonok. Na novom modeli Passat preto okamžite vidieť, aký je pokrokový. K najnápadnejším znakom patria výrazne tvarované LED svetlomety dodávané na želanie a sériové zadné LED svetlá, ale aj bočná dynamická línia. Eleganciu umocňuje dlhý rázvor a krátke previsy karosérie.

Galéria

Passat z rôznych perspektív.

Passat z rôznych perspektív.

Infotainment

Rádio a navigácia

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom vozidle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá: s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém, ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Car-Net Guide & Inform

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

 

App-Connect

Váš Volkswagen sa zmení na smartfón na kolesách.

Váš smartfón vám v mnohých prípadoch zjednodušuje všedný deň. So službou App-Connect dodávanou na želanie vám môže byť užitočný aj počas jazdy. Aby ste sa mohli sústrediť na riadenie vozidla, môžete kompatibilné aplikácie pohodlne ovládať pomocou dotykového displeja vášho infotainment systému.

DYNAUDIO Confidence

Nebudete veriť vlastným ušiam.

Skvelý zvuk na želanie dodávaného zvukového systému DYNAUDIO Confidence si užijú aj vaši spolucestujúci. Pretože vďaka presnému vyladeniu dvanástich reproduktorov zažijete špičkovú dokonalosť zvuku v celom interiéri.

Príprava pre mobilný telefón

S oboma rukami na volante telefonujete bezpečnejšie.

Ak chcete, zostaňte aj počas jazdy dostupný na telefóne. S prípravou pre mobilný telefón "Comfort" a "Premium" dodávanou na želanie budete mať obe ruky voľné a dopravu pod kontrolou.

Hlasové ovládanie

Váš systém infotainment rozumie, čo chcete.

S hlasovým ovládaním môžete vo vašom vozidle využívať rýchlejší a jednoduchší spôsob ovládania systému infotainment a rôznych iných funkcií. Hlasom môžete ovládať aj navigačný systém "Discover Media" a rádio "Composition Media" dodávané na želanie.

Volkswagen Media Control

Vy riadite auto, vaši spolucestujúci hudbu.

Volkswagen Media Control umožní ovládať infotainment systém aj vaším spolucestujúcim: jednoducho a pohodlne pomocou tabletu.

Asistenčné systémy

Priestorový kamerový systém "Area View"

Štyri kamery vám ukážu, čo sa deje okolo vás.

Bolo by príjemné, keby ste pri vyparkovaní vozidla mali jediným pohľadom prehľad o okolí vozidla? Presne toto vám ponúka priestorový kamerový systém "Area View" dodávaný na želanie.

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Parkovací asistent "Park Assist"

Prenechajte parkovanie vášmu autu.

Parkovací asistent "Park Assist" vás nadchne aj vtedy, keď patríte k tým vodičom, ktorí dokážu svoje vozidlo zaparkovať na najužšie parkovacie miesta s veľkou ľahkosťou aj pred publikom. Pretože tento systém rozpozná nielen vhodné parkovacie miesto, ale vie vozidlo aj riadiť.

Asistent rozpoznávania kolízie s chodcom

Pomáha lepšie chrániť chodcov.

Asistent rozpoznávania kolízie s chodcom je funkcia, ktorá v rámci možností daných systémom pomáha vyhnúť sa kolízii s chodcom alebo zmierniť následky takejto nehody.

Emergency Assist

Zastaví vozidlo, keď vy už nemôžete.

Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Traffic Jam Assist

Komfortná jazda v dopravnej zápche.

Podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný asistent pre jazdu v dopravnej zápche "Traffic Jam Assist".

Trailer Assist

Uľahčuje manévrovanie s prívesom.

Vaše auto môže prevziať riadenie vozidla pri manévrovaní s prívesom. Asistent manipulácie s prívesom "Trailer Assist" vás pri tom odbremení.

Efektívnosť

Motory

Profitujete z vysokej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI a benzínové motory sú optimalizované tak, aby boli čo najúspornejšie a spĺňali emisnú normu Euro 6.

 

Multikolízna brzda

Nehoda by nemala spôsobiť následné kolízie.

Sériovo dodávaná multikolízna brzda zabezpečuje to, aby sa po kolízii nestalo už nič nebezpečné. Systém je tu preto, aby po kolízii nedošlo k ďalším nehodám alebo sa zmiernili následky prípadných následných kolízií resp. aby vozidlo nedostalo šmyk.

 

Proaktívny bezpečnostný systém

V kritickej situácii automaticky pripraví vozidlo na náraz.

Aktivuje sa, keď je situácia kritická: Proaktívny bezpečnostný systém vykoná bezpečnostné opatrenia, keď vám vo vašom modeli Passat hrozí, že sa nehode nevyhnete.

 

 

Komfort

Progresívne riadenie

Dosiahnite s menšou námahou pri riadení väčšiu dynamiku jazdy.

Passat je suverénny a miluje jazdu. Predovšetkým s jeho moderným progresívnym riadením, z ktorého budete nadšený pri dynamickej, ale aj každodennej jazde.

Head-up displej

Takto máte o všetkom prehľad.

Na želanie dodávaný head-up displej zobrazuje dôležité informácie ako dopravné značky a pokyny navigácie v bezprostrednom zornom poli vodiča priamo pred čelným sklom.

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov vám na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display ponúka presné informácie, ktoré sú prehľadne zobrazené a môžete si ich kedykoľvek pozrieť.

Klimatizácia "Climatronic"

Zabezpečte si klímu, ktorá vám vyhovuje pri jazde.

Príliš teplo, príliš chladno alebo niečo medzitým? Nastaviť správnu teplotu, môže byť pri viacerých cestujúcich veľmi komplikované. S 3-zónovou klimatizáciou "Climatronic" budú večné diskusie minulosťou. Pri výbave Highline je súčasťou sériovej výbavy.

Sedadlo ergoComfort

Keď vám záleží na vašej chrbtici.

Integrovaná masážna funkcia na želanie dodávaného sedadla ergoComfort vám zabezpečí maximálny komfort sedenia. Pomocou funkcie vyhrievania sedadla môžete sedadlo vodiča príjemne temperovať a súčasne uvoľniť vašu chrbticu.

R-Line

R-Line "Exteriér"

Dizajn poráža hektickosť.

Zadný spojler a zadný nárazník v dizajne modelov "R" zvýrazňuje športový vzhľad nového modelu Passat s výbavou R-Line "Exteriér". Rovnako nápadný je čierny lesklý difúzor a lichobežníkové koncovky výfuku.

R-Line "Interiér"

Nadšenie sa dá regulovať.

Nový Passat vás bude fascinovať aj potom, ako nastúpite. Vďaka výbave R-Line "Interiér".

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.

Start Video

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform" posiela najaktuálnejšie informácie o dopravnej situácii, počasí, čerpacích staniciach či dostupných parkovacích miestach priamo do vášho vozidla.

Start Video
Start Video

Balík služieb Car-Net "Security & Service"

Balík služieb Car-Net "Security & Service" ponúka prístup k správe o stave vozidla. Ak prišiel čas na servisnú prehliadku, služba Car-Net "Security & Service" pošle všetky dôležité údaje servisnému partnerovi.

Start Video