Prezentuje sa sebavedomo a dynamicky.

Touareg R-Line ponúka rôzne prvky výbavy pre športový vzhľad, s ktorým zaručene urobíte dojem. Exteriér vás nadchne svojím výrazným predným nárazníkom v R-Line špecifickom dizajne a logom R-Line na maske chladiča. Touareg R-Line prezentuje svoj výrazný dizajn lištami dverí v dizajne R-Line, krytmi podbehov kolies vo farbe karosérie a lesklým čiernym difúzorom s chrómovými koncovkami.

Výbava interiéru v modeli Touareg R-Line vás nepresvedčí len na prvý pohľad, ale aj pri prvom kontakte s ním. Postará sa o to napríklad vyhrievaný kožený veniec multifunkčného volantu s logom R-Line alebo hliníkové dekoračné prvky "Silver Wave". Moderný vzhľad dopĺňajú prahové lišty vpredu s logom R-Line, ktoré sú v kombinácií s voliteľným balíkom ambientného osvetlenia osvetlené, ale tiež pedále a opierka nohy z ušľachtilej ocele.

Voliteľné komfortné sedadlá čalúnené kožou "Savona"* v dvojfarebnom prevedení s koženými akcentami v štýle "Carbon" dodávajú vozidlu ešte dynamickejší vzhľad. Pôsobivé je tiež sériovo dodávané čalúnenie "Vienna"** so sivým dekoračným prešívaním "Kristallgrau". Predné sedadlá nesú logo R-Line pri obidvoch líniách výbavy. Ak si zvolíte tieto sedadlá, získa interiér čierny strop a sivé dekoračné prešívanie. Palubnej doske, multifunkčnému volantu, stredovej lakťovej opierke a hlavici voliacej páky dodávajú športový vzhľad, ktorý zodpovedá charakteru modelov R-Line.

Voliteľný balík R-Line exteriér pre výbavu "Elegance" podčiarkuje silný a suverénny charakter modelu Touareg. Zahŕňa špecifickú výbavu R-Line pre exteriér a ponúka skvelé možnosti záujemcom, ktorí chcú urobiť dojem výnimočne dynamickým dizajnom.

 

* Stredná časť a vnútorná strana bokov sedadla čalúnená kožou "Savona"
** Stredná časť a vnútorná strana bokov sedadla čalúnená kožou "Vienna"

Zavrieť