Zažite úplne nový priestor.

Touareg sa postará o vašu slobodu pohybu. Týka sa to nielen jeho jazdných vlastností, ale tiež veľkorysého interiéru. V kokpite, ktorý je maximálne orientovaný na pohodlie vodiča si vy zachováte prehľad a vďaka panoramatickému výklopnému a posuvnému strešnému oknu s pevným panoramatickým sklom vzadu si vaši pasažieri užijú svetlo, čerstvý vzduch a hviezdy na nočnej oblohe.
Touareg je mimoriadne flexibilný vďaka veľkému batožinovému priestoru a posuvným a sklopným zadným sedadlám, ktoré sú delené v pomere 40:20:40. Batožinový priestor sa dá jednoduchým stlačením tlačidla pohodlne otvoriť a zatvoriť pomocou elektrického ovládania zadných batožinových dverí. S voliteľným paketom manažmentu batožinového priestoru, ktorý zahŕňa koľajničky, upevňovacie pásy, priečky a polohovateľnú podlahu batožinového priestoru ste perfektne vybavený na všetky malé a veľké expedície.
Ak by vám nestačil objem vášho batožinového priestoru, potom môžete využiť voliteľné strešné lišty, ktoré slúžia k upevneniu systémov na prepravu veľkých predmetov, ako sú bicykle, lyže alebo kajaky*. Strešné lišty v čiernom alebo striebornom eloxovanom prevedení sú zaujímavým dizajnovým prvkom aj vtedy, keď ich nevyužívate, pretože podčiarkujú športový vzhľad vášho vozidla.

* Svoj náklad vždy dôkladne upevnite.


 

 

Zavrieť