Zdoláte aj ťažký terén.

Ak sa chcete vrhnúť do off-road dobrodružstva a dokonca zdolať extrémny terén, mali by ste sa dôkladne pozrieť na výbavu voliteľného paketu "Off-road".
Vďaka rozšíreným režimom jazdy si môžete prispôsobiť jazdné vlastnosti vozidla. Okrem štandardných jazdných režimov "Normal", "Sport", "Comfort", "Eco", "Snow", "Offroad" a "Individual" získate ďalšie dva: "Schotter" (štrk) a "Sand" (piesok). Pomocou týchto režimov prispôsobíte charakteristiku motora a prevodovky, ako aj správanie sa určitých asistenčných systémov, podmienkam jazdy. Pohon všetkých kolies 4MOTION poháňa každé koleso nezávisle od ostatných, vďaka čomu zabezpečí pohyb vpred aj vtedy, keď niektoré kolesá stratia kontakt s cestou.
Paket "Off-road" okrem toho zahŕňa úpravy, ktoré oceníte aj v extrémnom nasadení, napríklad ochrana nádrže, chladiča, akumulátora vozidla a silnejší ochranný kryt spodku vozidla. Väčšia palivová nádrž s obsahom 90 litrov vám umožňuje ľahko dosiahnuť aj vzdialenejšie oblasti. A dve ťažné oká môžu byť záchranou pre iných účastníkov expedície.

 

 

 

 

 

Zavrieť