Jednoduché uloženie batožiny

Klasická situácia: Stojíte s plnými taškami pred batožinovým priestorom a nemáte ani jednu ruku voľnú na to, aby ste ho otvorili. Pri voliteľnej funkcii "Easy Open" vám stačí noha, pretože systém rozpozná kľúč od vozidla vo vašom vrecku. Na otvorenie dverí batožinového priestoru stačí malý pohyb pod zadným nárazníkom. Rovnako pôsobivý je samotný batožinový priestor, ktorý vám vďaka dômyselnému konceptu s delenými operadlami zadných sedadiel poskytuje objem až 1 655 litrov¹⁾.

1) Môže sa líšiť v závislosti od výbavy a kombinácie motora a prevodovky.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen