Potešenie z jazdy je vecou nastavenia

 

Rozhodli ste sa pre pohon všetkých kolies 4MOTION? Potom ste automaticky získali aj elektronický výber jazdného režimu 4MOTION Active Control. Vyberte si jeden zo štyroch režimov a budete prekvapený, ako systém zmení jazdné vlastnosti modelu Tiguan a optimálne ich prispôsobí povrchu. Postará sa tým o väčší komfort a potešenie z jazdy.

  • Sneh: pre jazdu na zľadovatenom a zasneženom povrchu

  • Onroad: pre jazdu na ceste

  • Offroad: pre dobrodruhov mimo spevnenej cesty

  • Offroad Individual: pre individuálne nastavenie

4MOTION Active Control zahŕňa aj elektronickú uzávierku diferenciálu XDS.

(Spotreba paliva modelu 2,0 TDI SCR 4MOTION 110 kW so 7-stupňovou automatickou prevodovkou DSG, l/100 km: kombinovaná spotreba: 5,0-4,9; kombinované emisie CO2, g/km; trieda energetickej efektivity: A1)).

1) Uvedené hodnoty spotreby a emisií boli získané zákonom stanovenou metódou merania. Od 1. septembra 2018 nahradil štandard WLTP nový európsky merací cyklus (NEDC - New European Driving Cycle). Kvôli realistickejším skúšobným podmienkam sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 namerané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty namerané podľa štandardu NEDC. Spotreba paliva a emisie CO2 vozidla závisia nielen od efektívneho využívania paliva, ale sú ovplyvňované aj jazdným štýlom, trasou a inými netechnickými faktormi. Doplnková výbava a príslušenstvo (napr. širšie pneumatiky, klimatizácia, strešné nosiče atď.) môže zmeniť dôležité parametre vozidla ako napríklad: hmotnosť, valivý odpor a aerodynamiku, čo môže ovplyvniť spotrebu paliva a emisie CO2. Určujúca hodnota emisií CO2 pre vozidlá testované podľa štandardu WLTP je hodnota emisií CO2 v g/km v kombinovanej premávke, pre hybridné vozidlá s externým nabíjaním je určujúca hodnota emisií vážená kombinovaná hodnota emisií CO2 v g/km získaná podľa štandardu WLTP. Viac informácií nájdete na https://www.vw.sk/wltp alebo u predajcu Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen