Doprajte si dobrú zábavu

Rádio "Composition"

Doprajte si počas jazdy dobrú zábavu. S rádiom "Composition" s intuitívnym ovládaním máte k dispozícii prvotriednu výbavu.

Farebný citlivý dotykový displej TFT meria 16,5 cm (6,5 palca) a prispieva k mimoriadne pohodlnému ovládaniu. Prostredníctvom ôsmich prednými a zadnými reproduktorov si môžete vychutnať vašu obľúbenú hudbu - či už prostredníctvom rádia FM alebo formátu MP3 respektíve WMA. K dispozícii sú aj dva porty USB typu C a rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. Vaše rádio by sa malo dať počúvať aj online? Vďaka online službám We Connect1 je to možné. Voliteľne môžete prostredníctvom služieb App-Connect používať smartfón aplikácie na dotykovej obrazovke, s Apple CarPlay aj bezdrôtovo.

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

Zavrieť