Nový Passat Alltrack

Passat Alltrack. Presvedčivo aktívny Zvoľte si vašu vlastnú cestu. S modelom Passat Alltrack. Ak občas nadšene jazdíte aj mimo diaľnice a mesta, potom je pre vás Passat Alltrack dokonalým spoločníkom. Vďaka svojím schopnostiam jazdy v teréne je pripravený na takmer akúkoľvek akciu.

Dizajn Moderný a sebavedomý dizajn nového modelu Passat Alltrack prezentuje eleganciu a úroveň. Vďaka svojmu čistému dizajnu a dynamickým proporciám urobí dojem nielen na ceste. A s ochranou proti podbehnutiu je vybavený aj pre jazdu v teréne.

Exteriér

Všade vyzerá dobre

Prezentuje sa sebavedomo - aj mimo dobre spevnených ciest: Passat Alltrack vás mimo mesta nadchne podvozkom do zhoršených podmienok a urobí dojem vďaka svojej ochrane proti podbehnutiu z ušľachtilej ocele.

Interiér

Výbava s charakterom

Športový a robustný vzhľad pokračuje v interiéri modelu Passat Alltrack. Exkluzívne dizajnové prvky z ušľachtilej ocele, chrómu a hliníka vás okamžite presvedčia.

Pre pocit bezpečia a pohodlia. Dokonca aj v náročnom teréne Nový Passat Alltrack sa dobre prispôsobí takmer akémukoľvek povrchu. Či už na ceste alebo mimo nej: Vďaka inteligentnej technológii zažijete zážitok z jazdy plný dynamiky a skvelej trakcie.

XDS+
4MOTION
Head-up displej
DCC

XDS+

Agilná jazda v zákrutách

Elektronická uzávierka diferenciálu XDS + podporuje športovú jazdu v zákrutách a zvyšuje bezpečnosť jazdy.

4MOTION

Stabilita vďaka priľnavosti pneumatík

Sériový pohon všetkých kolies 4MOTION zvyšuje bezpečnosť na mokrom a klzkom povrchu. Passat Alltrack zvládne vďaka nemu aj pre náročné povrchy.

Head-up displej

Poskytne vám všetky dôležité informácie

Na želanie dodávaný head-up displej zobrazuje dôležité informácie v bezprostrednom zornom poli vodiča priamo pred čelným sklom.

Adaptívna regulácia podvozka DCC

Záležitosť správneho nastavenia

Adaptívna regulácia podvozka DCC permanentne prispôsobuje podvozok aktuálnej jazdnej situácii pomocou elektronicky ovládaných tlmičov. S výberom jazdného režimu môžete zmeniť charakter tlmičov a riadenia, pričom si môžete vybrať z rôznymi režimov.

Infotainment Model Passat Alltrack ponúka skvelé možnosti zábavy a pripojenia na internet vám aj vašim spolucestujúcim. Užite si skvelý zvuk, intuitívnu navigáciu a komfort hlasového ovládania, ktorý počúva vaše príkazy.

Streamovanie médií
Hlasové ovládanie
Rádio "Composition"
Navigácia

Streamovanie médií

Bezproblémový prístup k streamovacím službám

Počas jazdy vo vašom modeli Passat Alltrack sa nemusíte vzdať vašich obľúbených služieb. Prostredníctvom systému Infotainment máte vo vozidle k dispozícii vybrané streamovacie služby, napríklad: Apple Music.

Hlasové ovládanie

Čaká na vaše príkazy

Porozprávajte sa s hlasovým ovládaním bez toho, aby ste museli klopiť oči z cesty. Či už si prostredníctvom hlasového ovládania vyberiete obľúbenú hudbu alebo naplánujete trasu - tento systém čaká na vaše pokyny.

Rádio "Composition"

Doprajte si dobrú zábavu

Vo vašom modeli Passat Alltrack ste programovým vedúcim vy: So sériovým rádiom "Composition" nemá nuda šancu.

Navigácia

Do cieľa prídete s dobrou náladou

Voliteľný navigačný systém "Discover Pro" vám pomôže dostať sa do cieľa. Nadchne vás všestranným systémom infotainment a mimoriadne komfortnými funkciami, ako je streamovanie a internetový balík alebo online služby We Connect Plus.2

IQ.DRIVE IQ.DRIVE zastupuje všetky inteligentné asistenčné systémy od spoločnosti Volkswagen. Všetky, ktoré už existujú, ktoré vyvíjame pre blízku budúcnosť a ktoré skúmame pre budúcnosť. IQ.DRIVE zároveň zahŕňa inovatívne nápady s jasným zameraním: Vaše pohodlie a bezpečnosť.

Travel Assist
Area View
Elektromechanický posilňovač bŕzd
Trailer Assist
Proaktívny systém ochrany pasažierov

Travel Assist

Užite si komfort stlačením tlačidla

Predstavte si, že určitú časť jazdy za vás preberú asistenčné systémy modelu Passat Alltrack. Pre vás to znamená, že vďaka asistenčným systémom "Travel Assist" jazdíte už dnes pohodlnejšie a uvoľnenejšie.

Area View

Priestorový kamerový systém "Area View"

Priestorový kamerový systém "Area View" ponúka prostredníctvom štyroch kamier množstvo pohľadov na okolie vozidla, čo vám výrazne uľahčuje manévrovanie. Takto si môžete nechať zobraziť pohľad na okolie celého vozidla z vtáčej perspektívy. Alebo sa na displeji infotainment systému vidíte priestor "za rohom": Kamery umiestnené vpredu a vzadu umožňujú vodičovi s obmedzeným výhľadom nazrieť na cestu.1

1 Im Rahmen der Grenzen des Systems.

Elektromechanický posilňovač bŕzd

Optimalizovaný pre krátke brzdné dráhy

So sériovým elektromechanickým posilňovačom bŕzd a v spojení so systémom sledovania okolia "Front Assist" so systémom rozpoznania chodcov sa môže brzdná dráha vášho modelu Passat Alltrack skrátiť.1 Systém môže znížiť napríklad riziko kolízie s chodcami.

V rámci možností daných systémom.

Trailer Assist

Asistent manipulácie s prívesom "Trailer Assist"

Každý, kto sa už raz pokúsil manévrovať so prívesom, vie, aké to môže byť komplikované. Pomôcť tu môže asistent manipulácie s prívesom "Trailer Assist". Po nastavení želaného smeru jazdy môže pomôcť pohodlne zacúvať príves na miesto určenia. Jediné, čo musíte urobiť, je ovládať pedál akcelerátora, brzdiť a sledovať okolie.

Proaktívny systém ochrany pasažierov

Takto ste chránený zo všetkých strán

Proaktívny systém ochrany pasažierov vás v kritických situáciách a v rámci svojich možností chráni pri potencionálnych kolíziách.

Zostaňte v spojení so svetom V modeli Passat Alltrack ste online. A síce tak, ako ste na to zvyknutý vo vašom každodennom živote - vždy a všade, s priateľmi, rodinou a obchodnými partnermi. Vstavaná karta eSIM vám umožňuje priamy prístup k mobilným online službám a službám We Connect. Jednoducho a v sériovej výbave. Zostaňte aj na cestách dobre informovaný a dobre sa bavte.

We Connect
We Connect Plus
Mobilný kľúč

We Connect

We Connect. Komfortné pripojenie s vašim vozidlom Passat Alltrack

Váš vstup do digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen a priame pripojenie s vaším vozidlom: S balíkom We Connect2 je váš Volkswagen vybavený integrovanou konektivitou a po jednorazovej aktivácii môžete zadarmo využívať veľa užitočných a inovatívnych online služieb a systémov.

We Connect Plus

We Connect Plus. Zdokonalená konektivita

Celý svet digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen posúva konektivitu na novú úroveň: We Connect Plus2 vám ponúka ďalšie inteligentné funkcie od inteligentnej navigácie s informáciami v reálnom čase prostredníctvom mediálneho streamingu a webového rádia až po používanie vášho smartfónu ako diaľkového ovládania pre praktické funkcie vozidla - pre ešte väčšiu dávku pohodlia a zábavy.

Mobilný kľúč

Zdieľajte vaše vozidlo Passat Alltrack s inými

Praktický a inteligentný systém: Otvorte a naštartujte na želanie váš Passat pohodlne a rýchlo pomocou vášho smartfónu1 ako kľúč. Mobilný kľúč môžete poslať aj priateľom a rodinným príslušníkom, aby ste im umožnili jednoduché používanie vášho vozidla.

Dodáva sa len pre smartfóny Samsung so štandardom GSMA. Predpokladom je voliteľný navigačný systém "Discover Pro".

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.