Komfortný vnútorný priestor

Interiér nového modelu Golf

Viac modelu Golf, viac štýlu: nové čalúnenie sedadiel z látky alebo ArtVelours a stredová konzola vo vysokolesklom prevedení dodávajú interiéru nového modelu Golf väčšiu dávku exkluzivity. S voliteľným displejom systému infotainment s uhlopriečkou 32,7 cm (12,9 palca) si užijete zábavu, správy a navigáciu na novej úrovni. A voliteľné kožené sedadlá s ventiláciou a sériový multifunkčný volant s klasickými tlačidlami zabezpečia väčší komfort na vašich cestách.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.