Klasik v novom vzhľade

Nový Golf: Exteriér

Harmonicky zladené: Nový Golf urobí dojem vďaka svojmu osvetlenému logu Volkswagen a elegantným nárazníkom. Pozornosť upúta aj novými prednými svetlometmi a zadnými svetlami s voliteľnými dynamickými smerovými svetlami. LED svetlomety sú rovnejšie, vizuálne výraznejšie a smerom dovnútra sa výrazne zužujú. Golf môže byť vybavený aj novými zadnými 3D LED svetlami, ktoré sa dajú konfigurovať prostredníctvom systému infotainment. Vďaka trom rôznym svetelným scénam "Welcome" a "Goodbye" ponúka Golf osobný charakter.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.