Váš Golf. So správnym svetlom – ale nie oslepujúcim

Nový Golf: Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist"

Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist", ako súčasť balíka LED svetlometov IQ.Light, zabezpečuje dobrý výhľad aj v noci. Systém registruje vozidlá jazdiace pred vami a v protismere a automaticky prepína medzi stretávacími a diaľkovými svetlami.1

V zastavaných oblastiach sa diaľkové svetlá automaticky prepínajú na stretávacie. Pre vás to znamená, že jazdíte dlhšie a častejšie so zapnutými diaľkovými svetlami. To znamená, že cesty sú lepšie osvetlené a prekážky môžete rozpoznať skôr.

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.