Novo definovaná sila

Motory v modeli Golf

Vyberte si úsporný 2,0-litrový turbodiesel s výkonom 85 kW alebo 110 kW, jeden z dvoch 1,5-litrových motorov TSI s výkonom 85 kW alebo 110 kW alebo účinný 1,5-litrový motor eTSI.

Pri e-TSI s technológiou mild-hybrid podporuje motor pri rozjazde a pri pomalej jazde štartovací generátor. Energia uvoľnená pri brzdení a brzdení motorom sa využíva na dobíjanie lítium-iónovej batérie. To prispieva k výraznému zníženiu spotreby paliva a emisií CO2. Motory eTSI sú vždy spojené so 7-stupňovou prevodovkou DSG. 

Golf Style je v ponuke aj ako plug-in hybrid s elektrickým a benzínovým motorom TSI. Pri nabitej batérii štartuje Golf eHybrid v e-režime lokálne s nulovými emisiami, v ktorom je v prevádzke len elektromotor. Na čisto elektrický pohon prekoná vzdialenosť až 100 kilometrov1 (kombinovaný). V závislosti od rýchlosti, jazdného režimu a ďalších parametrov sa automaticky pripojí motor TSI.

V praxi sa skutočný dojazd líši v závislosti od štýlu jazdy, rýchlosti, používania komfortných/pomocných zariadení, vonkajšej teploty, počtu cestujúcich/nákladu a topografie. Uvedený rozsah dojazdu, ktorý by malo v priemere za rok dosiahnuť 80 % našich zákazníkov, poskytuje orientáciu v prípade dojazdu pre príslušné vozidlo. Spodná hranica dojazdu pokrýva aj jazdy pri miernych rýchlostiach na diaľnici a jazdy pri nízkych vonkajších teplotách v zime.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.