Vitajte vo vašej komfortnej zóne

Komfort ovládania

Golf vám vďaka širokému veľkoplošnému digitálnemu displeju zaisťuje vysoký komfort ovládania. Sériovo dodávaný 10" (25,4 cm) kombinovaný prístroj "Digital Cockpit" spoločne s 8,25" (20,9 cm)1 displejom rádia "Composition Media" prináša do kabíny vozidla budúcnosť.

Množstvo nastavení a systémov môžete navyše ovládať gestami alebo hlasom.2 Znamená to menej manuálnych ovládačov a vyšší komfort. Vďaka voliteľnému zobrazeniu "Head-up Display" sa môžete plne sústrediť na dianie na ceste a pritom máte stále k dispozícii všetky dôležité informácie, premietané na čelné sklo priamo vo vašom zornom poli.

Rádio "Composition Media" môže byť na želanie nahradené jedným z navigačných systémov "Ready 2 Discover", "Discover Media" alebo "Discover Pro" s 10" (25,4 cm) dotykovým displejom. S navigačným systémom "Discover Pro" spolu tvoria Innovision Cockpit.

Hlasové ovládanie sa dodáva pre navigačné systémy "Ready 2 Discover", "Discover Media" alebo "Discover Pro".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť