Sila kombinovaná s účinnosťou

Nový Golf GTE: Plug-in hybrid výkon

Zo 180 na 200 kW optimalizovaný, sériový výkon plug-in hybrid zvyšuje elektrický dojazd až na 100 km (WLTP)1. Vďaka čomu môžete jazdiť na čisto elektrický pohon najmä v centrách miest. Pri predbiehaní na cestách prvej triedy využívate obidva motory a motor TSI zvyšuje dojazd pri cestovaní na dlhšie trasy.

Dojazd podľa WLTP
V praxi sa skutočný dojazd líši v závislosti od štýlu jazdy, rýchlosti, používania komfortných/pomocných zariadení, vonkajšej teploty, počtu cestujúcich/nákladu a topografie

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Golf GTE

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen