Razantný exteriér, uvoľnený interiér

Nový Golf GTE: Interiér

Všetky komponenty v interiéri modelu Golf GTE sú zladené tak, aby vytvárali jeho nezameniteľný športový charakter. Tento dojem sa začína poťahmi sedadiel s logom GTE a pokračuje ambientným osvetlením a špecifickými dekoračnými aplikáciami. Multifunkčný volant s klasickými tlačidlami uľahčuje ovládanie počas jazdy. Individuálne prispôsobený systém infotainment si užijete vďaka displeju s uhlopriečkou 32,7 cm (12,9").

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Golf GTE

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen