VW Golf GTE: Exteriér

 

Predná časť modelu Golf GTE s uzavretou maskou chladiča a modrou dekoračnou lištou prezentuje agilitu a aerodynamiku. Modrá línia prechádza dynamicky tvarovanými reflektormi s LED technológiou a vedie k logu Volkswagen na maske chladiča, za ktorým je integrovaná zásuvka na nabíjanie.

Denné LED svetlá, ktoré sú do nárazníka integrované v progresívnom tvare písmena C, presvedčia nízkou pravdepodobnosťou poruchovosti a nízkou spotrebou energie, rovnako ako všetky LED komponenty. Z bočného pohľadu budia pozornosť bočné prahy, vďaka ktorým vyzerá Golf GTE na ceste dynamicky. Výrazná zadná časť vozidla je rovnako športová: Preto je zadný spojler lakovaný vo farbe karosérie a jeho spodná časť v lesklej čiernej farbe.

Chrómovaná dvojitá koncovka výfuku je umiestnená vľavo pod difúzorom, ktorý nadchne svojím športovým dizajnom a spolu s robustným nárazníkom tvorí kompaktný, dynamický celok. Tmavočervené kryty zadných svetiel s LED technológiou pôsobia veľmi elegantne a svietia veľmi dominantne. Pôsobivý vzhľad dotvára modré logo Volkswagen medzi svetlami.

Zavrieť