Väčší priestor pre komfort

Priestorový koncept a batožinový priestor

Športová a elegantná karoséria "Shooting Brake" ponúka skvelú všestrannosť pre každodenné využitie. Či už je to luxusný priestor pre nohy pre všetkých cestujúcich, priestor nad hlavami cestujúcich na zadných sedadlách, sedenie 4 + 1 alebo objem batožinového priestoru v kombinácii s veľkými dverami batožinového priestoru a nízkou nakladacou hranou - nový Arteon Shooting Brake vás na krátkych a dlhých jazdách nanovo presvedčí o svojich kvalitách.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Teraz aj ako eHybrid Nový Arteon Shooting Brake

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen